1401\06\01 10:54:05


ادامه بهره برداری از پروژه های شهری تا ۲۲ بهمن

رئیس شورای شهر تهران گفت: تا ۲۲ بهمن تعداد دیگری از پروژه های شهری به بهره برداری می‌رسند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی چمران، در حاشیه هشتاد و هشتمین جلسه شورای شهر تهران و در جمع خبرنگاران درباره شنبه‌های امید و افتخار در پایتخت، افزود: اصل این مسئله تکمیل پروژه‌های باقی مانده از قبل و آغاز پروژه‌های جدید است.

وی ادامه داد: این طرح‌ها وقتی به اتمام برسند شروع به کار می‌کنند و منتظر افتتاح نمی‌مانند، برای مثال رمپ و لوپ هایی بدون افتتاح آغاز به کار کرده‌اند. چمران افزود: پروژه‌های شهری طبق زمان‌بندی مرتبی هر هفته به صحنه بهره‌برداری ورود پیدا می‌کند، تا ۲۲ بهمن تعدادی پروژه به بهره برداری می‌رسد و پس از آن نیز افتتاح پروژه‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود. رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه اختصاص اعتبار از سوی مدیریت شهری برای رفع مشکلات آموزش و پرورش یک سنت بوده است، گفت: علاوه بر این، شهرداری‌های مناطق نیز مسائل را مورد بررسی قرار داده‌اند و نیازمندی‌ها را برطرف می‌کنند و در این زمینه تنها به اعتبارات اکتفا نمی‌شود.

وی با اشاره به همفکری مدیریت شهری با آموزش و پرورش، اظهار کرد: اقدامات متقابل مورد نیاز در جلسات مشترک مدیریت شهری با آموزش و پرورش مورد بررسی قرار می‌گیرد. چمران با اشاره به تعطیلات شورای شهر گفت: از دوم شهریورماه تا ۱۲ شهریور ماه تعطیلات شورای شهر ادامه دارد.. .


بازنشر از : مهر

شورای شهر تهران

شورای شهر

مهدی چمران