حمیدرضا خرم خورشید دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی سال تحصیلی جدید معاون آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلا

1401\06\08 14:05:47


افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم توانبخشی. ایجاد مرکز مهارت آموزی دانشگاه

معاون آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از افزایش ۱۰ درصدی ظرفیت پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، دکتر حمیدرضا خرم خورشید گفت: ایجاد زیر ساخت های علمی و اجرایی جهت افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو به میزان ۱۰ درصد در سال تحصیلی جدید و در راستای سیاست های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محقق شد.

وی افزود: یکی از وظایف اساسی و اصلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، انجام فعالیت های علمی و ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان رشته های مختلف است و اهمیت آموزش دانشجویان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، موضوعی اساسی است. عضو هیات علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، خریداری و تهیه اقلام و ابزارهای تخصصی جهت راه اندازی مرکز مهارت آموزی دانشگاه و همچنین فعال سازی آموزش مجازی در قالب پشتیبانی از تدریس ترکیبی (حضوری و مجازی) را از جمله اقدامات مهم این معاونت ذکر کرد. خرم خورشید افزود: راه اندازی لاگ بوک الکترونیک توانبخشی، پذیرش دانشجو برای اولین دوره مقطع کارشناسی ارشد رشته «مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE)» با رویکرد توانبخشی و سلامت اجتماعی از مهر امسال، تکمیل ۹۰ درصد از پروژه تاسیس مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه از دیگر فعالیت های مهم این معاونت است.

تبلیغات
مشاوره و اجرای آموزش مجازی
مشاوره و اجرای آموزش مجازی

گروه مشاوره و توسعه مدیریت، ارائه مشاوره و اجرا و پشتیبانی سامانه های آموزش مجازی ، سامانه LMS و برگزاری آزمون و جلسه مجازی (آدوبی کانکت و بیگ بلوباتن) .

وی خاطرنشان کرد: اخذ مجوز و برگزاری اولین دوره مراقبت های ویژه در آی سی یو سطح یک پرستاران، تصویب مقطع کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی در کودکان و نوجوانان، و انجام مراحل اولیه تصویب رشته روانشناسی سلامت در مقطع کارشناسی ارشد نیز از فعالیت های معاونت آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی است. معاون آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اضافه کرد: در حال حاضر، در مراحل اولیه تصویب رشته مددکاری اجتماعی در سالمندان نیز هستیم و با توجه به سونامی سالمندی در سال های آتی، این مهم از اقدامات اثربخش دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی است که نتایج و اثرات آن در سال های آتی جلوه گر می شود. وی ابراز امیدواری کرد که با توسعه خدمات آموزشی در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، شاهد توسعه خدمات توانبخشی در کشور باشیم..

.


بازنشر از : مهر

حمیدرضا خرم خورشید

دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

سال تحصیلی جدید


پیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو