1401\05\31 21:12:14


برخورد با افراد متخلف قبل از ورود دستگاه نظارتی

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از انجام اقدامات فسادستیزانه در این سازمان خبر داد و گفت: تلاش شده است برخورد با افراد متخلف قبل از ورود دستگاه نظارتی صورت گیرد.

سیزدهمین نشست شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس‌جمهور و نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امر مبارزه با فساد، نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران عالی و رؤسای مؤسسات اقتصادی وابسته به بنیاد روز دوشنبه ۳۱ مرداد ماه در سالن شهید رسول‌زاده برگزار شد.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در این نشست گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران نهاد مقدسی است که ریشه در بیانات حضرت امام خمینی (ره) دارد و ایشان در رابطه با این نهاد فرمودند «بنیاد شهید افضل نهادهاست» بنابراین من و همکارانم حتی امور مباح در سازمان‌های دیگر را برای خودمان حرام می‌دانیم و تلاش کرده‌ایم که شاخص‌ها و استانداردهایی که در حوزه حفظ سلامت و رعایت قوانین و مقررات که اندکی دست و پاگیر هم شده‌اند را به دقت اجرایی کنیم و این پیچیدگی قوانین و موازی بودن دستگاه‌ها کندی هم ایجاد می‌کند اما با تمام این اوصاف تلاش ما در این زمان حدود یک سال این بوده که حتی به جزئیات هم دقت کنیم و ساده از آنها نگذریم. رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: در برخورد با بعضی از مشکلات و مسائل، اقدامات فساد ستیزانه‌ای جهت اصلاح رویه‌ها و فرآیندها انجام دادیم و تلاش شده است برخورد با افراد متخلف قبل از ورود دستگاه نظارتی صورت گیرد ضمن اینکه از نظارت استقبال می‌کنیم چرا که برخی از مشکلات را شاید خودمان ندانیم و اینکه نهادهای بی‌طرفی ما را قضاوت کنند بسیار خوب است. در ادامه این نشست، مدیران عالی و رؤسای مؤسسات اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه کرده و بر لزوم مبارزه با فساد در ابعاد مختلف تأکید کردند.

در انتهای این نشست، حجت الاسلام درویشیان، رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور و نماینده ویژه رئیس جمهور در امر مبارزه با فساد با تأکید بر قاطع بودن رئیس جمهور در امر مبارزه با فساد و تقدیر از رویکرد دکتر قاضی‌زاده هاشمی در مبارزه با فساد بر اطلاع‌رسانی اقدامات صورت گرفته در مبارزه با فساد در راستای جهاد تبیین تأکید کرد.. .


بازنشر از : مهر

بنیاد شهید و امور ایثارگران

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی

مبارزه با فساد