وزارت علوم تحقیقات و فناوری عبدالحسین کلانتری سند دانشگاه اسلامی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از ساماندهی و ارتقا ش

1401\06\08 14:05:00


ساماندهی وارتقاء شاخص‌های فرهنگی و رفاهی دانشگاه فنی و حرفه ای

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از ساماندهی و ارتقا شاخص‌های فرهنگی و امور رفاهی دانشجویان و همچنین زمینه‌سازی برای تحقق «دانشگاه تمدن‌ساز اسلامی» خبر داد .

جلسه هیئت رئیسه دانشگاه فنی و حرفه‌ای با حضور عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیأت همراه در محل سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

دکتر خسرویان، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در این نشست با اشاره به همکاری‌های بین بخشی نهادهای فرهنگی و دانشجویی با دانشگاه در ترویج فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و انقلابی افزود: ساماندهی و ارتقا شاخص‌های فرهنگی و امور رفاهی دانشجویان و زمینه‌سازی برای تحقق «دانشگاه تمدن‌ساز اسلامی» در مسیر تحقق اهداف متعالی اسناد بالادستی نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه عملیاتی‌سازی راهبردهای طرح‌شده در «سند دانشگاه اسلامی» و «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و در حوزه سبک زندگی اسلامی‌-ایرانی از برنامه‌های جدی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دوره جدید مدیریتی است. همچنین دکتر کلانتری ضمن تقدیر از عملکرد دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حوزه فرهنگی به ظرفیت‌های بالای این دانشگاه در انجام طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی اشاره نمود و حمایت خود و مجموعه معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم را در راستای تحقق هر چه بهتر ایده‌ها و برنامه‌های فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام داشت. در ادامه جلسه دکتر رجبی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با تشریح برنامه‌های انجام شده به ارائه گزارش عملکرد این معاونت پرداخت..

.


بازنشر از : مهر

وزارت علوم تحقیقات و فناوری

عبدالحسین کلانتری

سند دانشگاه اسلامی


نمایندگی بوتان تهران