روسیه زبان روسی مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آم فهرست مراکز معتبر و

1401\06\08 14:05:00


مراکز معتبر برگزارکننده آزمون زبان روسی برای ادامه تحصیل معرفی شد

فهرست مراکز معتبر و مجاز برگزار کننده آزمون زبان روسی A2 در کشور روسیه برای متقاضیان تحصیل با هزینه شخصی در دانشگاه های مورد تایید در کشور روسیه اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، این مرکز فهرست مراکز معتبر و مجاز برگزار کننده آزمون زبان روسی A2 در کشور روسیه ویژه متقاضیان تحصیل با هزینه شخصی در دانشگاه های مورد تایید در کشور روسیه را منتشر کرد.

این مرکز اعلام کرده است: پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص لزوم ارائه نمره حداقل A2 زبان روسی درآزمون TORFL جهت ورودی‌های سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به بعد، فهرست مراکز دانشگاهی معتبر برگزار کننده آزمون مذکور در کشور روسیه به شرح زیر اعلام می شود: ١. دانشگاه تحقیقاتی ملی دولتی بلگراد ٢. دانشگاه فدرال شرق دور ٣.

دانشگاه فدرال کازان ۴. دانشگاه ملی دولتی تحقیقاتی تومسک ۵. دانشگاه دوستی ملل روسیه ۶.

دانشگاه فدرال قفقاز شمالی ۷. دانشگاه دولتی باشکیر ٨. انستیتو دولتی زبان روسی- پوشکین ٩.

دانشگاه دولتی مسکو- لامانوسف ١‌۰. دانشگاه دولتی پسکوف ١١. دانشگاه دولتی علوم انسانی روسیه- گرتسن ١٢.

دانشگاه دولتی سنت پیتربورگ ١٣. دانشگاه دولتی اقیانوس آرام ١۴. مرکز کیفیت آموزش مسکو آزمون الزاما باید به صورت حضوری برگزار شود و کلیه متقاضیان باید قبل از شروع به تحصیل در دوره اصلی، مدارک زبان حداقل A2 را اخذ و جهت دریافت هر گونه خدمات و تسهیلات قابل ارائه توسط این وزارت، پس از تایید در سامانه میخک وزارت امور خارجه، در سامانه های این مرکز بارگذاری کنند..

.


بازنشر از : مهر

روسیه

زبان روسی

مرکز خدمات آموزشی

وزارت بهداشت ، درمان و آم


فروش اینترنتی لباس بچه