المپیاد علمی المپیاد دانشجویی سازمان سنجش دانشگاه های ایران مرحله نهایی بیست و ه

1401\05\31 14:23:13


مرحله نهایی بیست وهفتمین المپیاد علمی دانشجویی ۴ شهریور برگزار می شود

مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در صبح و بعدازظهر روز جمعه چهارم شهریور سال ۱۴۰۱ در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران (بابلسر)، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا همدان، دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می شود.

دانشجویان می توانند برنامه زمان بندی آزمون ها در پایگاه مرکز المپیاد سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://Olympiad.sanjesh.org مشاهده کنند. آزمون ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۴ شهریور از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر برگزار می شود. کارت شرکت در آزمون از امروز دوشنبه ۳۱ مرداد فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود راانتخاب کرده اند، از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

همراه داشتن «کارت ملی»، «کارت دانشجویی» و «کارت ورود به جلسه آزمون های المپیاد» الزامی است. منتخبین المپیاد متمرکز (همزمان با آزمون کارشناسی ارشد) گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الکترونیک olympiad@sanjesh.org ارسال کنند. با توجه به شیوع بیماری کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است و به منظور پیشگیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.

همراه داشتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از ابتدای ورود به حوزه تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه الزامی است. پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام می شود. همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و...

اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آن ها وجود ندارد. استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. به جز المپیاد رشته روانشناسی که استفاده از ماشین حساب ممنوع است.

به همراه داشتن کتاب قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات آزمون های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع است. همراه داشتن موبایل و هر گونه دستگاه های الکترونیکی حتی به صورت خاموش، جزوه، کتاب، برگه چرک نویس در جلسه آزمون ممنوع بوده و در صورت مشاهده مطابق مقررات اقدام خواهد شد. باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تبعات آن برای کشور و به تبع آن نظام آموزش عالی، دستورالعمل های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای اجرا به دانشگاه های مجری ابلاغ شده است..

.


بازنشر از : مهر

المپیاد علمی

المپیاد دانشجویی

سازمان سنجش

دانشگاه های ایران


برق و روشنایی لاله زار