خبرهای مرتبط با جف بیزوس

Jeff-Bezos

جفری پرستون بِیْزوس (Jeffrey Preston Bezos) (زادهٔ ۱۲ ژانویهٔ ۱۹۶۴ در البوکرکیِ نیومکزیکو) صاحب رسانه، کارآفرین و سرمایه‌گذار اهل آمریکا در زمینهٔ اینترنت، و نیز مدیرعامل و مؤسس شرکت آمازون، بزرگترین شرکت خرده‌فروشی آنلاین در جهان است. در آوریل ۲۰۲۰ بیزوس با ۱۳۸ میلیارد دلار آمریکا داراییِ ثبت‌شده به عنوان ثروتمندترین فرد جهان شناخته شده و ارزش خالص دارایی‌های او ۱۱۷٫۲ میلیارد دلار برآورد شد. او با بنیان‌گذاری وبگاه «آمازون دات‌کام»، نقش کلیدی در زمینهٔ رشد تجارت الکترونیک ایفا کرد. بیزوس در اوت ۲۰۱۳ روزنامه واشینگتن پست را خریداری کرد. همچنین گفته شده که او در مسیر تبدیل شدن به ثروتمندترین فرد در تاریخ معاصر جهان است. وی ۱۰ میلیارد دلار از ثروت خود را صرف تغییرات اقلیمی کرد.

خبرهای اخیر از جف بیزوس

موکب فلسطینی‌ها در مسیر کربلا

فرهیختگان/ موکب "نداء الاقصی" توسط علما و شخصیت‌های مقاومت فلسطین و همینطور با مشارکت شهروندان عراقی در مسیر کربلا به نجف مشغول خدمت به زوار سید الشهداء علیه السلام است. سال گذشته نیز این موکب در مسیر نجف به کربلا و با شعار "لبیک یا حسین، لبیک یا اقصی" خدماتی را به زائران ارائه کرده بود.
بیشتر از این خبر

تعداد پروازها از مشهد به نجف به ۱۶ پرواز افزایش می‌یابد

مشهد ـ مدیر روابط عمومی فرودگاه‌های خراسان رضوی گفت: بنا به افزایش درخواست‌ها و ظرفیت شرکتهای هواپیمایی در برخی روزها تعداد پروازها از مشهد به مقصد نجف و بغداد تا ۱۶ پرواز افزایش می‌یابد.
بیشتر از این خبر