1402\01\22 11:13:25


آموزش و پرورش: دلیل فوت دانش‌آموز دبیرستان شهید عالمی شهرستان قدس بیماری روده و نارسایی کلیوی بود. هیچ گزارشی مبنی بر بی‌حالی دانش‌آموزان این دبیرستان گزارش نشده است

آموزش و پرورش اعلام کرد: علت فوت دانش‌آموز دبیرستان شهید عالمی شهرستان قدس، بیماری روده و نارسایی کلیوی بوده است.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: در روز ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ کارو پشابادی دانش‌آموز اصالتاً کردستانی ساکن شهرستان قدس به علت کسالت و دل‌درد با مراجعه به بیمارستان میلاد تهران توسط پزشکان معاینه و به علت عارضه روده بستری می‌شود.

پس از بستری شدن در بیمارستان، نارسایی کلیوی هم مزید بر عوارص بیماری کارو می‌شود و پس از گذشت حدود ۲۰ روز، متأسفانه در تاریخ ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۲ کارو عزیز در بیمارستان از دنیا می‌رود.

بر اساس این گزارش بیشتر روزهای بستری کارو در زمان تعطیلات نوروزی بوده و بر اساس مستندات موجود، پدر کارو نیز در تاریخ ۱۴ فروردین ماه همزمان با آغاز به کار فعالیت حضوری مدارس، در تماسی با مسؤولان مدرسه، علت غیبت فرزندش را بیماری عنوان کرده و پیگیر تکالیف وی می‌شود.

لازم به ذکر است، پیش از این هم در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۷ اسفند و روزهای قبل از آن نیز هیچ گزارشی مبنی بر بی‌حالی دانش‌آموزان دبیرستان شهید عالمی شهرستان قدس گزارش نشده است.

.

.


بازنشر از : منبع: مهر