1401\05\22 22:05:24


امدادرسانی هلال احمر به حدود ۱۶ هزار نفر در یک هفته گذشته

ایسنا/ رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر گفت: امدادگران این جمعیت در یک هفته گذشته جان ۸۰۹ هموطن را در حوادث مختلف نجات داده‌ و در مجموع به حدود ۱۶ هزار نفر امدادرسانی کرده‌اند. مهدی ولی‌پور در تشریح خدمات امدادونجات در حوادث یک هفته گذشته از تاریخ ۱۵ مردادماه تا صبح امروز، ۲۲ مردادماه، اظهار کرد: در این مدت در مجموع ۸۸۴ ماموریت امدادی از سوی امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر پوشش داده شده و با تلاش شبانه‌روزی امدادگران به ۱۵ هزار و ۸۶۰ نفر امدادرسانی شده است.

ایسنا/ رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر گفت: امدادگران این جمعیت در یک هفته گذشته جان ۸۰۹ هموطن را در حوادث مختلف نجات داده‌ و در مجموع به حدود ۱۶ هزار نفر امدادرسانی کرده‌اند.

مهدی ولی‌پور در تشریح خدمات امدادونجات در حوادث یک هفته گذشته از تاریخ ۱۵ مردادماه تا صبح امروز، ۲۲ مردادماه، اظهار کرد: در این مدت در مجموع ۸۸۴ ماموریت امدادی از سوی امدادگران و نجاتگران هلال‌احمر پوشش داده شده و با تلاش شبانه‌روزی امدادگران به ۱۵ هزار و ۸۶۰ نفر امدادرسانی شده است.

رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال‌احمر ادامه داد: در این بازه زمانی، امدادگران موفق شدند ۸۰۹ نفر را در حوادث جاده‌ای، سیل و آبگرفتگی و ... نجات داده و علاوه بر ارائه خدمات درمان سرپایی به ۲۳۶۳ نفر، ۵۴۸ نفر را نیز به مراکز درمانی منتقل کنند. 

بر اساس گزارش جمعیت هلال‌احمر؛ به گفته وی، در حوادث یک هفته گذشته ۱۲۲ مورد عملیات رهاسازی نیز انجام و ۱۸۲ مصدوم سوانح ترافیکی در این عملیات‌ها رهاسازی شدند.


بازنشر از : آخرین خبر