1401\06\01 14:18:17


امدادرسانی هلال احمر سمنان به ۵ حادثه رانندگی. یک نفر جان باخت

سمنان- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه در اولین روز شهریور ماه، واژگونی پیکان وانت در محور سمنان_دامغان حادثه آفرید، گفت: در این سانحه متأسفانه یک نفر جان باخت.

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه حوالی ساعت ۸ صبح روز یکم شهریور ماه سال جاری واژگونی یک خودرو پیکان وانت حادثه تلخ دیگری را رقم زد تا جاده‌های استان همچنان بر مدار قربانی بچرخد، ابراز داشت: این حادثه در کیلومتر ۸۷ محور سمنان به دامغان به وقوع پیوست که بلافاصله نیروهای امداد و نجات پایگاه هلال احمر آهوان به مقصد فوق اعزام شدند.

وی ضمن بیان اینکه این حادثه یک فوتی بر جای گذاشت که توسط نیروهای امداد و نجات عملیات رها سازی برای آن به انجام رسید، افزود: دیگر مصدوم حادثه توسط بالگرد اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه تصادف ۲۰۶ و سورنتو کیلومتر ۵۴ محور سمنان-دامغان حوالی ۹ بامداد روز سه شنبه به وقوع پیوست، ابراز داشت: این حادثه باعث مصدومیت سه نفر شد که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. محمد خانی ضمن بیان اینکه ساعت سه بامداد نیز دو خودرو پراید، سمند و ون در کیلومتر ۳۰ محور دامغان- سمنان حوالی ابزار مهدی به هم برخورد کردند، تصریح کرد: این حادثه ۱۶ مصدوم بر جای گذاشت که ۱۲ نفر در محل درمان و چهار نفر دیگر به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه واژگونی وانت پیکان روز گذشته دیگر حادثه جرحی روز گذشته را رقم زد، افزود: این حادثه در کیلومتر ۳۰ محور دامغان _ شاهرود مصدومیت یک نفر را به دنبال داشت که توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت. مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه دیگر حادثه مهم تصادفات ۲۹ مرداد مربوط به واژگونی پراید در کیلومتر ۱۴ محور ایوانکی_شریف آباد بود، بیان کرد: این حادثه یک فوتی و دو مصدوم بر جای گذاشت. محم خانی با بیان اینکه تصادف مرداد ماه سال جاری نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان به حوادث مختلفی امداد رسانی کردند، افزود: متأسفانه مردادماه ۱۵ هموطن را در جاده‌های استان سمنان از دست دادیم که امیدواریم در آخرین ماه تابستان رانندگان موارد ایمنی را بیشتر رعایت کنند تا با خاطره خوب به استقبال پاییز رویم..

.


بازنشر از : مهر

مظفر محمدخانی

جمعيت هلال احمر سمنان

سانحه تصادف

تصادفات ران