1402\10\11 16:20:31


تعداد متقاضیان تشرف به "عمره مفرده" از ۱۵ هزار نفر عبور کرد

تسنیم/ مدیرکل دفتر طرح و برنامه سازمان حج و زیارت گفت: بیش از ۱۵۰ هزار نفر برای تشرف به "عمره مفرده" ثبت‌نام اولیه و ۲۷ هزار نفر با پرداخت هزینه، ثبت‌نام نهایی انجام داده‌اند. مهران فرشید درباره ثبت‌نام متقاضیان تشرف به عمره مفرده اظهار کرد: تاکنون 150 هزار و 236 نفر برای ثبت‌نام اولیه و گروه‌بندی اقدام کرده‌اند.

مدیرکل دفتر طرح و برنامه سازمان حج و زیارت گفت: بیش از ۱۵۰ هزار نفر برای تشرف به "عمره مفرده" ثبت‌نام اولیه و ۲۷ هزار نفر با پرداخت هزینه، ثبت‌نام نهایی انجام داده‌اند.مهران فرشید درباره ثبت‌نام متقاضیان تشرف به عمره مفرده اظهار کرد: تاکنون 150 هزار و 236 نفر برای ثبت‌نام اولیه و گروه‌بندی اقدام کرده‌اند. وی ادامه داد: بیش از 32 هزار نفر نیز با انتخاب کاروان و ارائه اطلاعات تکمیلی مانند گذرنامه، ثبت‌نام خود را قطعی کرده‌اند.

در این بین 27 هزار نفر نیز ثبت‌نام نهایی انجام داده و هزینه سفر را پرداخت کرده‌اند. مدیرکل دفتر طرح و برنامه سازمان حج و زیارت تصریح کرد: حدود 8 هزار نفر از ظرفیت کاروان‌ها برای عمره مفرده باقی مانده که به تدریج طی روزهای آینده تکمیل خواهد شد. وی درباره ثبت‌‌نام متقاضیان شرکت در حج تمتع سال آینده نیز گفت: سامانه https://reserve.haj.ir برای ثبت‌نام متقاضیان آماده است و بدون هیچ مشکلی ثبت‌نام زائران انجام خواهد شد. سامانه ثبت‌نام عمره مفرده نیز به صورت پایدار و بدون هیچ مشکلی در اختیار زائران قرار دارد. به گزارش تسنیم، از 22 آذر ماه ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در عمره مفرده برای اولویت‌های یک تا 600 آغاز شده است و افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه omreh.haj.ir نسبت به درج اطلاعات اولیه خود اقدام کنند. نخستین اعزام کاروان عمره از 13 دی، از استان تهران انجام می‌شود و این روند تا 10 اسفند، یعنی پیش از آغاز ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت. در این مدت 70 هزار نفر در قالب 570 کاروان اعزام خواهند شد؛ مدت سفر نیز 10 روز است که 5 روز آن در مکه و 5 روز دیگر در مدینه منوره سپری خواهد شد.در عمره امسال 10 گروه قیمتی تعیین شده که نسبت به کیفیت هتل متغیر است؛ کمترین قیمت با همه خدمات 40 میلیون و 200 هزار تومان و بیشترین قیمت با همه خدمات 44 میلیون و 200 هزار تومان است. بازار.

.


بازنشر از : آخرین خبر