1401\05\31 22:09:53


خبر خوش برای زائران اربعین

صدا و سیما/ رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: براساس توافق با عراق قرار شد پلیس گذرنامه ایران بر روی گذرنامه‌هایی که اعتبار نداشته یا زیر ۶ ماه اعتبار دارد، مُهر اعتبار بزند. این مُهر فقط برای یکبار سفر به عراق اعتبار دارد و به‌زودی اعلام می‌کنی

صدا و سیما/ رییس ستاد مرکزی اربعین گفت: براساس توافق با عراق قرار شد پلیس گذرنامه ایران بر روی گذرنامه‌هایی که اعتبار نداشته یا زیر ۶ ماه اعتبار دارد، مُهر اعتبار بزند.

این مُهر فقط برای یکبار سفر به عراق اعتبار دارد و به‌زودی اعلام می‌کنیم که مردم برای این کار به کجا مراجعه کنند. صدور گذرنامه مخصوص اربعین برای زائران رئیس ستاد مرکزی اربعین همچنین در خصوص افرادی که قصد سفر به عتبات در ایام اربعین را دارند، اما گذرنامه ندارند، گفت: برای این افراد، گذرنامه موقت صادر می‌شود.بازارمیر احمدی افزود: در رابطه با کسانی که هیچگونه گذرنامه ای را ندارند و برای اولین بار برای اربعین می خواهند گذرنامه دریافت کنند با طرف عراقی توافق نهایی شد که یک گذرنامه مخصوصی را برای اربعین صادر کنیم و این را می‌توانیم به سرعت برای همه متقاضیان صادر کنیم و تقریبا هم بدون هزینه این کار توسط فراجا صورت خواهد گرفت و در مورد کم و کیف آن پلیس گذرنامه ظرف یکی دو روز آینده اطلاع رسانی خواهد شد.. .


بازنشر از : آخرین خبر