1401\05\22 22:05:18


دستگیری سارق مسلح طلافروشی غرب تهران

ایسنا/ رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق مسلح طلافروشی، خبر داد. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای درباره دستگیری این سارق مسلح گفت: پس از  اعلام خبر سرقت مسلحانه از طلافروشی به کلانتری ۱۳۸ جنت آباد، ماموران در کمتر از یک دقیقه در محل حاضر شده و سارق مسلح را در حال خروج از طلافروشی مشاهده کردند.

ایسنا/ رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق مسلح طلافروشی، خبر داد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای درباره دستگیری این سارق مسلح گفت: پس از  اعلام خبر سرقت مسلحانه از طلافروشی به کلانتری ۱۳۸ جنت آباد، ماموران در کمتر از یک دقیقه در محل حاضر شده و سارق مسلح را در حال خروج از طلافروشی مشاهده کردند.

وی با بیان اینکه تیم عملیات کلانتری هم بلافاصله در محل حاضر شده و طرح مهار را اجرا کردند، افزود: سارق مسلح اقدام به تیراندازی کرد که چند گلوله نیز به خودروهای عبوری برخورد کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: با هوشیاری و درایت ماموران، سارق زمین گیر و خلع سلاح شد و یک قبضه کلت کمری  به همراه ۱۰ عدد فشنگ و  یک عدد شوکر از سارق کشف شد؛ وی  اسلحه را از یکی از شهرهای غربی کشور خریداری کرده بود.

موقوفه‌ای با اشاره به حضور به موقع پلیس و عدم موفقیت سارق، خاطرنشان کرد: پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و برای بررسی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد.


بازنشر از : آخرین خبر