1401\05\22 22:05:11


زمین‌گیر شدن متهمی که اقدام به اسیدپاشی کرد

فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از زمین گیر شدن متهم فراری که اقدام به پاشیدن اسید کرد با شلیک پلیس در این شهرستان خبر داد. علی ریحانی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان ملکان روز پنجشنبه ۲۰ مرداد ماه در اجرای دستور قضایی برای دستگیری متهم که حکم جلب داشته اعزام، متهم پس از مشاهده ماموران اقدام به پاشیدن اسید بروی آنها کرده و متواری می شود که بلافاصله  دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از زمین گیر شدن متهم فراری که اقدام به پاشیدن اسید کرد با شلیک پلیس در این شهرستان خبر داد.

علی ریحانی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان ملکان روز پنجشنبه ۲۰ مرداد ماه در اجرای دستور قضایی برای دستگیری متهم که حکم جلب داشته اعزام، متهم پس از مشاهده ماموران اقدام به پاشیدن اسید بروی آنها کرده و متواری می شود که بلافاصله  دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: دیروز نیز اکیپی از ماموران به محل اختفای متهم اعزام که وی با مشاهده ماموران مجددا قصد پاشیدن اسید را داشت که با تیراندازی به موقع ماموران انتظامی زمین گیر و دستگیر و به مرجع قضای معرفی شد.


بازنشر از : آخرین خبر