فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سریع سارق گوشواره دختربچه ای در این شهرستان و کشف 2 فقره سرقت مشابه دیگر خبر داد.

1401\06\08 15:53:09


سارق گوشواره دختربچه‌ ها دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سریع سارق گوشواره دختربچه ای در این شهرستان و کشف 2 فقره سرقت مشابه دیگر خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، با اعلام این خبر اظهار داشت: 17 تیرماه امسال سرقت گوشواره دختربچه ای در پارکینگ ساختمانی  توسط مرد جوانی در محله امین آباد، درحالی که دختر بچه در جلوی ساختمان ایستاده بود به مرکز فوریت های پلیسی اعلام و به دنبال انتشار ویدئویی در فضای مجازی موضوع بلافاصله توسط عوامل کلانتری این محل  پیگیری شد.

وی افزود: در همین راستا ماموران کلانتری یاد شده با بررسی و تحقیق به عمل آمده و همکاری اهالی محل، تصاویر مختلفی از  فرد سارق به دست آوردند و تصاویر به دست آمد در اختیار گشت های انتظامی کلانتری های این فرماندهی قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت:  تحقیقات پلیسی ادامه داشت که وقوع 2 فقره سرقت مشابه دیگر در محدوده امین آباد و شهر ری گزارش که با تجمیع پرونده های مشابه، هویت متهم شناسایی و رد پای یکی از متهمان سابقه دار در این سرقت ها به دست آمد.

تبلیغات
نمایندگی زومر
نمایندگی زومر

زومر ایران ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی، تامین و اجرای اتوماسیون خانگی وتعمیر جگ و درب پارکینگ است.

این مقام انتظامی ادامه داد: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی با شناسایی مخفیگاه متهم در شهر ری، وی در مخفیگاهش با هماهنگی های قضائی دستگیر  و به کلانتری امین آباد انتقال یافت.

سرهنگ جلیلیان افزود: متهم 28 سال در پی جوئی های انتظامی به جرایم ارتکابی اعتراف و اظهار داشت گوشواره های سرقتی را به مالخران فروخته است.

فرمانده انتظامی شهر ری با تاکید براینکه والدین کودکان خود را به زیورآلات آراسته نکنند اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

. .


بازنشر از : منبع: ایلنا


پیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو