1401\05\22 22:05:23


سردار اشتری: اعتماد مردم به پلیس افزایش یافته است

ایسنا/ فرمانده کل انتظامی کشور به نقش تاثیرگذار ژاندارمری در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ژاندارمری، کمیته های انقلاب اسلامی و شهربانی باعث عزت، افتخار و سربلندی نیروهای مسلح و فراجا هستند. نیروهای انسانی سرمایه ارزشمند فراجافرمانده کل انتظامی کشور با تاکید براینکه امروز ارزشمندترین سرمایه فراجا نیروهای انسانی هستند، تصریح کرد: افتخار هر سازمان، نهاد و کشوری به سابقه و پیشینه خود است شما پیشکسوتان و اعضاء وابسته، افتخار فراجا هستید؛ کارکنان، خصوصا پیشکسوتان و اعضای وابسته هویت، شناسنامه و افتخار ما هستند از این رو ضرورت دارد که رشادت های شما بزرگمردان دلاور را چه در دوران دفاع مقدس، قبل و بعد از آن به نسل امروز جامعه انعکاس دهیم.

ایسنا/ فرمانده کل انتظامی کشور به نقش تاثیرگذار ژاندارمری در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ژاندارمری، کمیته های انقلاب اسلامی و شهربانی باعث عزت، افتخار و سربلندی نیروهای مسلح و فراجا هستند.

نیروهای انسانی سرمایه ارزشمند فراجا

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید براینکه امروز ارزشمندترین سرمایه فراجا نیروهای انسانی هستند، تصریح کرد: افتخار هر سازمان، نهاد و کشوری به سابقه و پیشینه خود است شما پیشکسوتان و اعضاء وابسته، افتخار فراجا هستید؛ کارکنان، خصوصا پیشکسوتان و اعضای وابسته هویت، شناسنامه و افتخار ما هستند از این رو ضرورت دارد که رشادت های شما بزرگمردان دلاور را چه در دوران دفاع مقدس، قبل و بعد از آن به نسل امروز جامعه انعکاس دهیم.

افزایش اعتماد مردم به فراجا

سردار اشتری در ادامه به جایگاه والای فراجا اشاره و خاطرنشان کرد: بر اساس نظرسنجی های معتبر افزایش اعتماد مردمی به فراجا را شاهد هستیم و این امر برای همه ما افتخار است؛ همچنین فراجا در میان دستگاه های خدمات رسان، از منظر مردمی حائز رتبه بالایی است و این مهم برای همه ما دستاوردی عظیم است.

تصویب ساختار جدید انتظامی

سردار اشتری با اشاره به تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: به لطف و عنایت پروردگار متعال و با هدایت ها و حمایت های رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای عزیز "مدظله العالی" ساختار جدید به تصویب رسید از این رو بایستی خداوند متعال را شاکر باشیم؛ این طرح و ساختار جدید مبدا تحول و نقطه عطفی برای امنیت بیشتر در کشور است و قطعا شاهد تحول، پویایی و همچنین خدمتگزاری دوچندان به مردم خواهیم بود.

وی در ادامه تاکید کرد: بحمدالله روند حرکت فراجا رضایت مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز " مدظله العالی" را نیز در پی داشته و این رضایت را چون مدال افتخاری بر سینه می دانیم.بازنشر از : آخرین خبر