فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 2 برادر که قرص های لاغری را آغشته به مواد روانگردان شیشه می کردند، خبر داد و گفت: با تلاش ماموران این فرماندهی 4 هزار قرص و 13 کیلو مواد اولی

1401\05\31 17:00:07


فروش قرص های لاغری حاوی شیشه در شهر ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 2 برادر که قرص های لاغری را آغشته به مواد روانگردان شیشه می کردند، خبر داد و گفت: با تلاش ماموران این فرماندهی 4 هزار قرص و 13 کیلو مواد اولیه کشف شد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، در تشریح این خبر گفت: مأموران  پلیس  مبارزه با  مواد مخدر  این فرماندهی با اشرافیت اطلاعاتی و هوشمندی هویت و محل اختفاء 2 برادر را که به تهیه و توزیع  قرص های لاغری  غیر مجاز حاوی مواد روانگردان  شیشه می پرداختند،  شناسایی کردند.

این مقام انتظامی افزود: پس از انجام هماهنگی های لازم ، تیم عملیات این پلیس به مخفیگاه  متهمان  اعزام و در یک عملیات ضربتی و منسجم هر 2 برادر را دستگیر کردند و در بازدید از این محل 4 هزار قرص بسته بندی شده آماده فروش و 13 کیلو مواد اولیه آغشته به مواد روانگردان  شیشه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری بیان کرد :  این افراد سود جو و فرصت طلب با فروش این دارو ها ، مشتریان خود را به مواد روانگردان آلوده می کردند تا بدین ترتیب به خرید کالا از متهمان وابسته شوند.

سرهنگ جلیلیان اظهار داشت : هر 2 متهم پس از اعتراف به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

وی به  شهروندان توصیه کرد:  داروهای پزشکی خود را فقط از داروخانه های معتبر و دارای مجوز تهیه کنند و از خرید این گونه داروها که در فضای حقیقی و مجازی تبلیغ می شوند خودداری کنند.

این مقام انتظامی  همچنین در پایان از شهروندان درخواست کرد:  در صورت مشاهده و تبلغ توزیع دارو در فضای حقیقی و مجازی موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا با متخلفان برخورد های قانونی صورت پذیرد

.

.


بازنشر از : منبع: رکنا


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر