1402\10\30 01:36:05


قتل مرد تاجر تهرانی در میرداماد تصویر محل قتل

مرد 58 ساله تهرانی روز چهارشنبه 27 دی ماه به طرز وحشتناکی به دست برادر ناتنی اش در خیابان میرداماد به قتل رسید.

عقربه ها ساعت 10 صبح چهارشنبه 27 دی ماه سالجاری را نشان می داد، مرد جوانی به نام مجید وارد ساختمان 6 طبقه ای در خیابان میرداماد شد.

جوان 38 ساله وارد طبقه اول و شرکت برادر ناتنی اش شد و از منشی شرکت تجاری خواست تا اجازه ورود به اتاق برادرش را بگیرد و در ادامه با راهنمایی منشی شرکت به سمت اتاق رفت که مرد جوان از منشی خواست کسی وارد اتاق نشود و می خواهد با برادرش تنها باشد.

مجید وارد اتاق شد و در اتاق را از پشت بست و منشی شرکت یک لحظه شوکه شد چون صحبت های بین 2 برادر را می شنید و لحظاتی بعد سکوت در اتاق حاکم شد.

منشی پشت میز کارش نشسته بود و هنوز نیم ساعت از آمدن برادر به نزد مدیر نگذشته بود که ناگهان صدای درگیری 2 برادر بالا گرفت و مدیر شرکت با فریادهایش درخواست کمک کرد .

قتل در میرداماد

منشی جوان با توجه به اینکه در اتاق مدیر قفل بود سراسیمه به سمت راهروی شرکت رفت و از همکارش که مرد جوانی بود درخواست کمک کرد.

مرد جوان و منشی شرکت با کوبیدن در سعی داشتند در اتاق را یکی از برادرها باز کند اما پس از لحظاتی سکوت همه جا را فرا گرفت و دیگر صدای مدیر شرکت به گوش نمی رسید و در ادامه برادر کوچکتر فریاد زنان گفت، محمود را کشتم .

مرد جوان و منشی شرکت با شنیدن این جمله وحشتناک اقدام به شکستن در کردند و زمانیکه وارد اتاق شدند محمود غرق در خون روی زمین افتاده بود و برادر جوان در حالی که با چاقو خودزنی کرده بود برای فرار به سمت پنجره اتاق می رود تا از آنجا خود را به پایین بیندازند که کارمند شرکت به سرعت وارد عمل شد و برادر مدیر شرکت را زمینگیر کرد و قبل از هر اقدام دیگر این مرد برادرکش او را به اتاقک کوچک داخل دفتر تجارتی منتقل کرد و در را به رویش بست و در ادامه منشی شرکت که شوکه شده بود با اورژانس و پلیس تماس گرفت.

خیلی زود تیم های امدادی در محل حاضر شدند و زمانیکه ماموران کلانتری 103 گاندی وارد صحنه جرم شدند تیم های پزشکی مرگ مرد 58 ساله را تایید کردند و همین کافی بود تا سناریوی جنایت خونین در میرداماد به بازپرس ویژه قتل مخابره شود.

بازپرس محمود مهدی براعه از شعبه 3 دادسرای امور جنایی تهران خیلی زود همراه با کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران و تیم تشخیص هویت و کارشناسان پزشکی قانونی برای بررسی صحنه جرم پای در ساختمان محل جرم گذاشتند.

قتل در خیابان میرداماد تهران

بازپرس ویژه قتل در همان ابتدا دستور داد تا قاتل زخمی برای درمان به بیمارستان منتقل شود و متهم تحت نظر راهی بیمارستان شد و در ادامه بررسی صحنه جرم کارشناسان پزشکی قانونی اظهار داشتند که محمود با 16 ضربه چاقو به قتل رسیده است و شدت ضربات چاقو به حدی بود که محمود در همان ابتدا و قبل از حضور تیم های امدادی تسلیم مرگ شده بود.

تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که محمود و قاتل برادر ناتنی هستند و از سالها قبل اختلافات مالی داشتند و آخرین بار قاتل برای اینکه پیگیری سند یک ملک به دفتر برادرش مراجعه می کند و سعی داشته تا محمود سند خانه را به نامش بزند که محمود با خواسته برادرش مخالفت کرده و همین باعث درگیری خونین و قتل شده است.

در ادامه تحقیقات با توجه به اینکه قاتل قبل از ورود به شرکت برادرش چاقو به همراه خود داشته است مشخص شد که وی با انگیزه قتل برادرش وارد ساختمان شده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد  قربانی جنایت برای مقاومت در برابر ضربات چاقوی برادرش همه تلاشش را کرده و سعی داشته با دست از سر و صورتش مراقبت کند اما اقدامات او برای دفاع از خودش بینتیجه مانده است.

قتل در خیابان میرداماد تهران

از قطره های خونی که در اطراف  جسد  پخش شده بود مشخص شد قاتل با تمام قدرت و با ضربات محکم به برادرش حمله و ضربات کاری را به او زده است.، این طور که به نظر می رسید قاتل با چاقویی که همراه داشته و به قصد قتل وارد اتاق شده است.

بازپرس براعه از شعبه 3 دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده به رکنا گفت: با توجه به مدارک و شواهد موجود در صحنه جرم مشخص شد که قاتل با نقشه قتل وارد ساختمان شده است و پس از قتل نیز اقدام به خودزنی کرده است که برای درمان به بیمارستان منتقل شده است.

وی افزود: متهم پس از درمان برای تحقیقات بیشتر و مشخص شدن انگیزه و چگونگی قتل برادرش در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار می گیرد.

قتل در خیابان میرداماد تهران

. .


بازنشر از : منبع: رکنا