1401\05\22 22:05:25


لحظه نجات دادن لنج سواران غرق شده در انزلی

آخرین خبر/ محل غرق شدن شناور شناسایی و چهار پرسنل لنج غرق شده شهرستان انزلی نجات یافتند. مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان: در ساعت ۶:۳۲ صبح روز شنبه شناور صیادی «شوریده ۵۳» طی تماسی مفقود شدن لنج «شوریده ۵۶» را به مرکز جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اعلام کرد: با بررسی موضوع و پس از دریافت اطلاعاتی تکمیلی از مرکز کنترل و لنج‌های صیادی منطقه و شناسایی محدوده تردد لنج صیادی مفقود شده، شناور «ناجی ۱۴» جهت جستجو به محل اعزام شد.

آخرین خبر/ محل غرق شدن شناور شناسایی و چهار پرسنل لنج غرق شده شهرستان انزلی نجات یافتند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان: در ساعت ۶:۳۲ صبح روز شنبه شناور صیادی «شوریده ۵۳» طی تماسی مفقود شدن لنج «شوریده ۵۶» را به مرکز جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اعلام کرد: با بررسی موضوع و پس از دریافت اطلاعاتی تکمیلی از مرکز کنترل و لنج‌های صیادی منطقه و شناسایی محدوده تردد لنج صیادی مفقود شده، شناور «ناجی ۱۴» جهت جستجو به محل اعزام شد.

بعد از حدود یک ساعت و ۳۰ دقیقه عملیات جستجو، محل غرق شدن شناور شناسایی و چهار پرسنل لنج غرق شده در فاصله ۵ مایلی از سواحل حسن رود شهرستان انزلی نجات یافته و به آغوش گرم خانواده‌های خود بازگشتند.

بر اساس پیگیری‌ها یکی از خدمه نجات یافته این لنج در بیمارستان شهید بهشتی انزلی بستری شده است.


بازنشر از : آخرین خبر