1403\04\20 12:32:08


۱۸ کشته بر اثر برخورد اتوبوس با تانکر شیر در هند

پلیس اعلام کرد که در روز چهارشنبه بر اثر برخورد یک اتوبوس دو طبقه با یک تانکر شیر در شمال ایالت اوتار پرادش هند، حداقل ۱۸ نفر کشته و ۱۹ نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از هندوستان تایمز، این تصادف در بزرگراه لاکنو- آگرا در نزدیکی روستای گادها در ناحیه اوننائو، در حدود ۶۸ کیلومتری غرب لاکنو، پایتخت اوتار پرادش رخ داد.

به گفته پلیس، اتوبوس دو طبقه که از سیتامارهی بیهار به دهلی در حرکت بود از پشت به تانکر شیر برخورد کرد. گورانگ راثی، قاضی اوننانو گفت: امروز حوالی ساعت ۵:۱۵ صبح (به وقت محلی)، یک اتوبوس که از مطهری-بیهار می‌آمد با یک تانکر شیر در شاهراه ملی برخورد کرد که در این حادثه ۱۸ نفر جان خود را از دست دادند و حدود ۱۹ نفر دیگر زخمی شدند. تحقیقات اولیه حاکی از سرعت بیش از حد اتوبوس دارد.

راثی گفت که مجروحان در نزدیکترین مرکز تحت مداوا هستند. یک مقام پلیس گفت: «تا زمانی که ما به محل برسیم، برخی از مردم محلی به مجروحان کمک می‌کردند تا از اتوبوس آسیب دیده بیرون بیایند. اتوبوس آسیب دیده و تانکر شیر با استفاده از جرثقیل از جاده خارج شدند.» پلیس با تشکیل پرونده، دستور تحقیقات برای مشخص شدن علت این تصادف را صادر کرده است..

.


بازنشر از : مهر

واژگونی اتوبوس

سانحه تصادف

هندوستان