خبرهای مهم

تناقض در گفته‌های وزیر ارتباطات و واقعیت؛ چه بر سر اینترنت خواهد آمد؟

شهر سخت افزار/ وزیر ارتباطات روز گذشته در کمیسیون برنامه‌وبودجه اعلام کرده است که وضعیت اینترنت کشور پایدار و به حالت قبل از آغاز محدودیت‌ها و فیلترینگ بازگشته است. این در حالی است که ما همچنان شاهد کندی بیش از حد و عدم امکان دسترسی به تعداد کثیری از پلتفرم‌های خارجی هستیم.

بیشتر از این خبر

افشای ظرفیت باتری سری گلکسی S23

دیجیاتو/ ظرفیت احتمالی باتری سه مدل گوشی گلکسی S23 پیش از فرارسیدن موعد رونمایی از طریق یکی از منابع آگاه بازار به اشتراک گذاشته شده است. ظرفیت احتمالی باتری سه مدل گوشی گلکسی S23، گلکسی S23 پلاس و گلکسی S23 اولترا پیش از فرارسیدن موعد رونمایی از طریق یکی از منابع آگاه بازار به اشتراک گذاشته شده است.

بیشتر از این خبر

مشخصات دوربین شیائومی ۱۳ اولترا فاش شد

شیائومی قصد دارد طی روزهای آتی از پرچم‌داران سری ۱۳ خود رونمایی کند

بیشتر از این خبر

توییتر برای بازبینی محتوا دست به دامن اتوماسیون شد

مهر/ به گفته مدیر جدید ایمنی توئیتر، ایلان ماسک برای بازبینی محتوا و اجتناب از برخی بررسی ها توسط کارمندان و ایجاد محدودیت برمحتوا به جای حذف آن از اتوماسیون استفاده می کند. به گزارش رویترز، همچنین به گفته الا اروین نائب رییس اعتماد و ایمنی محصول توئیتر، این شبکه اجتماعی به طور وسیع تر هشتگ های در معرض سواستفاده و نتایج جستجو در برخی حوزه ها مانند سواستفاده از کودکان را بدون در نظر گرفتن تاثیر مثبت احتمالی آنها محدود می کند.

بیشتر از این خبر

هشدار سوء استفاده از رویه مسافری برای واردات تلفن همراه به بهانه آیفون ۱۴

تسنیم/ به نظر می‌رسد، قرار است رویه مسافری رجیستر شدن تلفن‌های همراه از جمله آیفون ۱۴ از سر گرفته شود اما ساز و کار آن همچنان شفاف نیست، ضمن اینکه تا پیش از این سوء استفاده‌های متعددی از این رویه انجام می‌شد که باید راهکاری در این خصوص تعیین شود. مدتی است که بحث عدم امکان رجیستر گوشی‌های بیش از 600 دلار به ویژه گوشی‌های آیفون 14 که از طریق رویه مسافری به کشور وارد شده‌اند مطرح شد در این بین اخیرا سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه روند رجیستری گوشی‌های آیفون 14 در حال انجام بوده و به زودی هم اطلاعات تکمیلی ارائه خواهد شد گفته بود که روند رجیستری تا کنون در حال انجام بوده است.

بیشتر از این خبر

خبرهای دانش فناوری و تکنولوژی

خبرهای دیگر :
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
پرونده موضوعی صیانت

مطالعه پرونده صیانت

پرونده موضوعی اینستاگرام

مطالعه پرونده اینستاگرام

پرونده موضوعی اندروید

مطالعه پرونده اندروید

پرونده موضوعی گوشی آیفون

مطالعه پرونده گوشی آیفون