1402\01\22 12:50:55


ابداع هوش مصنوعی که به همه نرم افزارها اضافه می‌شود

یک شرکت چینی امروز از مدل هوش مصنوعی مولد خود رونمایی کرده که قدرت چت‌بات‌های مختلف را تقویت می‌کند و در آینده نزدیک در همه برنامه‌های این شرکت ادغام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، این مدل بزرگ هوش مصنوعی که Tongyi Qianwen نامیده می‌شود، پیش‌نویس دعوت نامه‌های اداری و تجاری و..

را آماده کرده، برای انواع سفرها برنامه‌ریزی می‌کند و در مورد انواع آرایش و گریم برای فیلم‌برداری توصیه هایی ارائه می‌کند. Tongyi Qianwen در ابتدا با DingTalk، اپلیکیشن پیام‌رسانی حرفه‌ای علی‌بابا ادغام می‌شود و می‌توان از آن برای خلاصه کردن یادداشت‌های جلسات، نوشتن ایمیل‌ها و پیش‌نویس پیشنهادهای تجاری استفاده کرد. این ابزار همچنین به Tmall Genie، دستیار صوتی علی بابا اضافه خواهد شد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

دانیل ژانگ، مدیر عامل شرکت علی بابا در یک رویداد پخش زنده در این مورد گفت: این فناوری "تغییرات بزرگی در نحوه تولید، روش کار و زندگی ما ایجاد خواهد کرد. مدل‌های هوش مصنوعی مانند Tongyi Qianwen ابزار بزرگی برای محبوب‌تر کردن هوش مصنوعی در آینده هستند." واحد کلود یا ابری قصد دارد تا Tongyi Qianwen را در دسترس مشتریان قرار دهد تا آنها بتوانند مدل‌های زبان بزرگ سفارشی خود را بسازند. ثبت نام برای استفاده از Tongyi Qianwen از روز جمعه آغاز شده است..

.


بازنشر از : مهر

هوش مصنوعی

علی بابا

اپلیکیشن

چین