1402\10\30 21:19:06


این گوشی جایگزین موبایل‌های نوکیا می‌شود

زومیت/ اولین رندرها از گوشی هوشمند اختصاصی HMD فاش شدند؛ محصولی که ممکن است به‌جای گوشی‌های نوکیا روانه‌ی بازار شود.  HMD Global حق امتیاز برند نوکیا را در سال ۲۰۱۶ خریداری کرد و از آن‌ زمان شاهد عرضه‌ی تعداد زیادی گوشی هوشمند و گوشی ساده تحت برند افسانه‌ای نوکیا بوده‌ایم.

زومیت/ اولین رندرها از گوشی هوشمند اختصاصی HMD فاش شدند؛ محصولی که ممکن است به‌جای گوشی‌های نوکیا روانه‌ی بازار شود. HMD Global حق امتیاز برند نوکیا را در سال ۲۰۱۶ خریداری کرد و از آن‌ زمان شاهد عرضه‌ی تعداد زیادی گوشی هوشمند و گوشی ساده تحت برند افسانه‌ای نوکیا بوده‌ایم.طبق گزارش‌های جدید، تغییرات بزرگی در برند نوکیا اعمال شده و HMD قصد دارد محصولات جدیدی را تحت برند خود روانه‌ی بازار کند.

اکنون رندر اولین گوشی هوشمند HMD فاش شده است که طراحی آن را به ما نشان می‌دهد (این رندر را می‌توانید به‌عنوان تصویر اصلی مقاله ببینید). بازار با توجه به رندری که توسط سایت 91Mobiles به‌اشراک گذاشته است، به‌نظر می‌رسد با دستگاهی اقتصادی مواجه هستیم که از طراحی معمولی با ماژول دوربین دوگانه‌ی مستطیل‌شکل در پشت بهره می‌برد و فلاش LED را نیز در خود جا داده است (بعید به نظر می‌رسد که این محصول وارد فهرست بهترین گوشی اقتصادی شود).پنل پشتی گوشی مورد بحث لوگو برند HMD را نشان می‌دهد و به‌نظر می‌رسد قاب آن کمی تخت خواهد بود. دکمه‌های تنظیم صدا، دکمه‌ی پاور و خشاب سیم‌کارت در لبه‌ی سمت چپ گوشی قرار دارند.در بخش جلویی گوشی HMD Global شاهد نمایشگری با بریدگی دایره‌ای برای دوربین سلفی هستیم. رندر این دستگاه در رنگ مشکی مات فاش شده است اما جزئیات زیادی از آن نمی‌دانیم.در نوامبر سال گذشته (آبان و آذر ۱۴۰۲) دو گوشی با شماره مدل N159V و TA-1585 از برند HMD Global در پایگاه‌ داده‌ی IMEI رؤیت شدند.

تبلیغات
تعمیر چراغ ال ای دی - تعمیر لامپ led
دارک لایت ارائه خدمات تعمیرات انواع چراغ ها ارائه خدمات فنی و تخصصی تعمیرات چراغ و المان های روشنایی اعم از تعمیر انواع چراغ های ال ای دی اس ام دی سی اوبی و ریلی و.. LED SMD COB
# LED - # تعمیر چراغ ال ای دی - # تعمیر لامپ LED

یکی از این دو دستگاه می‌تواند همان محصولی باشد که در رندر جدید مشاهده می‌کنیم. به‌هرحال مشخصات فنی گوشی همچنان دردسترس نیست و طبق شایعات انتظار می‌رود در ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۳) شاهد رونمایی رسمی از آن باشیم.قیمت گوشی HMD هنوز مشخص مشخص نیست اما احتمالاً با برچسب مشابه قیمت گوشی نوکیا و سایر دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه‌ی بازار به‌فروش برسد.. .


بازنشر از : آخرین خبر