1402\01\22 12:50:03


بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان در عراق رونق می‌گیرد

به منظور توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش بنیان، خلاق و فناوری و با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری پایگاه تجاری و فناوری بغداد راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی، از جمله ماموریت‌های معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری توجه به توسعه صادرات شرکت‌های دانش بنیان و فناور و حضور پایدار محصولات ایرانی در بازارهای بین المللی است.

بر همین اساس برنامه‌های متنوعی برای این کار تعریف کرده است. ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی نیز با همین هدف؛ پایگاه تجاری و فناوری بغداد را راه‌اندازی کرده است تا محصولات دانش‌بنیان ایران‌ساخت به بازار عراق ورود کرده و سهم فروش این محصولات در بازار همسایه غربی کشورمان افزایش یابد. پایگاه تجاری و فناوری بغداد امکان مطالعه بازار و بازاریابی توسط نیروهای محلی در کشور عراق را برای شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی فراهم می‌کند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

همچنین رجیستر محصولات دانش‌بنیان و ثبت برند در کشور عراق نیز توسط این پایگاه برای مجموعه‌های متقاضی تسهیل خواهد شد. از دیگر خدمات ارائه شده توسط این مرکز می‌توان به تامین مالی و مشارکت مدنی، تسهیل نقل و انتقالات ارزی، ارائه خدمات و مشاوره‌های حقوقی به شرکت‌های دانش‌بنیان، ارائه دفتر کار یا میز کار اشتراکی و اختصاصی به شرکت‌های دانش‌بنیان، کارگزاری فروش و صادرات محصولات دانش‌بنیان به عراق و تامین فضای تولید و انبارش محصولات در این کشور اشاره کرد.. .


بازنشر از : مهر

شرکت دانش بنیان

معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری

عراق