1401\05\22 22:05:56


بازی 2023 eFootball کی از راه می‌رسد؟

گیم فا/ شرکت کونامی (Konami) اعلام کرد که در اواخر ماه آگوست (اوایل شهریور) بازی eFootball 2022 با یک به‌روزرسانی بزرگ، به نسخۀ 2023 تبدیل می‌شود. در سال گذشته، سری PES به eFootball تغییر نام داد و به صورت رایگان در اختیار تمامی بازیکنان روی پلتفرم‌های مختلف قرار گرفت.

گیم فا/ شرکت کونامی (Konami) اعلام کرد که در اواخر ماه آگوست (اوایل شهریور) بازی eFootball 2022 با یک به‌روزرسانی بزرگ، به نسخۀ 2023 تبدیل می‌شود.

در سال گذشته، سری PES به eFootball تغییر نام داد و به صورت رایگان در اختیار تمامی بازیکنان روی پلتفرم‌های مختلف قرار گرفت. همان‌طور که بسیاری انتظار داشتند، با اثری به شدت ناامیدکننده طرف بودیم؛ اگرچه با به‌روزرسانی‌های مختلف، بازی از حالت افتضاح در آمده و کمی قابل تحمل شده است. با این وجود، کونامی وعدۀ برطرف شدن مشکلات و بهبود بازی را می‌دهد.

کونامی در توییتر اعلام کرد که در اواخر ماه جاری میلادی که مصادف با اوایل شهریورماه می‌شود، با یک به‌روزرسانی، بازی به نسخۀ ۲۰۲۳ تبدیل می‌شود: «به منظور آماده شدن برای فصل جدید، در اواخر ماه آگوست، ما eFootball 2022 را به eFootball 2023 آپگرید خواهیم کرد. به زودی اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد.»

نظر شما در این باره چیست؟


بازنشر از : آخرین خبر