1402\10\11 16:20:50


بازی Little Nightmares: Enhanced Edition درجه‌بندی سنی دریافت کرد

سخت افزار/ بازی Little Nightmares: Enhanced Edition به تازگی از طریق سازمان ESRB درجه‌بندی سنی دریافت کرده است. این در حالی است که این بازی قبلا در اواخر سال 2021 برای کنسول‌های نسل حاضر از طرف PEGI درجه‌سنی دریافت کرده بود.

سخت افزار/ بازی Little Nightmares: Enhanced Edition به تازگی از طریق سازمان ESRB درجه‌بندی سنی دریافت کرده است.

این در حالی است که این بازی قبلا در اواخر سال 2021 برای کنسول‌های نسل حاضر از طرف PEGI درجه‌سنی دریافت کرده بود.به گزارش خبرگزاری PSU، نسخه اول بازی «کابوس‌های کوچک» (Little Nightmares) با کیفیت بهتر و بهبودیافته‌تر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. گفتنی است نسخه Enhanced Edition هنوز به طور رسمی تایید نشده است.پلتفرم‌های مقصد بازی Little Nightmares: Enhanced Editionبازی Little Nightmares 2 در سال 2021 به‌روزرسانی نسخه پیشرفته را دریافت کرد. آن نسخه شامل قابلیت رهگیری پرتو، جلوه‌های بصری بهبود یافته و صدای فراگیر می‌شد؛ بنابراین شاید بتوانیم از انتشار مجدد نسخه اصلی انتظار مشابهی داشته باشیم.

این درجه‌بندی سنی توسط رسانه Gematsu شناسایی شده است. بازار بازی Little Nightmares: Enhanced Edition برای کنسول‌های «پلی استیشن 5» (PlayStation 5)، «ایکس باکس سری ایکس/اس» (Xbox Series X/S) و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. سازمان ESRB خلاصه‌ای درباره بازی مذکور نوشته است:این یک پلتفرمر ماجراجویی است که در آن بازیکنان نقش یک دختر (Six) را بر عهده می‌گیرند که باید از یک دنیای کابوس‌وار فرار کند. وقتی بازیکنان محیط را طی می‌کنند، می‌دوند، می‌پرند، بالا می‌روند و دزدکی به اطراف می‌روند تا از دشمنان (مانند لیچ‌ها، موجودات بزرگ شبیه انسان) دوری کنند. ناشر «بندای نامکو» (Bandai Namco) در آگوست سال 2023 تایید کرد بازی Little Nightmares 3 توسط استودیو «سوپرمسیو گیمز» (Supermassive Games) توسعه می‌یابد.

این بازی در مراسم «گیمزکام» (Gamescom) امسال به نمایش در آمد. شایان ذکر است خالق سری «کابوس‌های کوچک»، یعنی Tarsier Studios، در سال 2021 توسط « گروه امبریسر» (Embracer Group) خریداری شد.عنوان Little Nightmares 3 دارای داستان کاملا جدیدی است که در دنیای کابوس‌های کوچک جریان دارد. نکته مهم دیگر این است که Little Nightmares 3 دارای حالت کو-آپ (Co-Op) است که به خاطر درخواست طرفداران گنجانده شده است..

.


بازنشر از : آخرین خبر