1402\01\22 11:21:23


بازی Mortal Kombat 12 کی رونمایی خواهد شد؟

گیم فا/ با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی پلیر حرفه‌ای بازی‌های مبارزه‌ای و به‌روزرسانی وبسایت Mortal Kombat، این هفته از Mortal Kombat 12 رونمایی خواهد شد.    SonicFox، پلیر مشهور عناوین مبارزه‌ای، در تاریخ ۷ آوریل (جمعه‌ای که گذشت) در توییت جدیدی نوشت: «من هفتۀ آینده انتظار رونمایی از MK12 را دارم.

گیم فا/ با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی پلیر حرفه‌ای بازی‌های مبارزه‌ای و به‌روزرسانی وبسایت Mortal Kombat، این هفته از Mortal Kombat 12 رونمایی خواهد شد.   SonicFox، پلیر مشهور عناوین مبارزه‌ای، در تاریخ ۷ آوریل (جمعه‌ای که گذشت) در توییت جدیدی نوشت: «من هفتۀ آینده انتظار رونمایی از MK12 را دارم.»وبسایت رسمی Mortal Kombat نیز تغییر و تحولات زیادی را به خود دیده است که احتمالاً به یک رونمایی جدید اشاره دارد.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.
# لاله زار - # لاله‌زار - # برق ساختمان

طراحی جدید وبسایت یاد شده، برای هر مبارز اولین بازی سری یک صفحۀ اختصاصی در نظر گرفته است و شامل اطلاعات/هایلایت از آن‌ها می‌شود.گفتنی است که بازی Mortal Kombat 11 در سال ۲۰۱۹ عرضه شد و توانست به یک موفقیت تجاری تبدیل شود و در عین حال با حالت داستانی درگیرکننده، گیم‌پلی جذاب و فهرستی بلندبالا از مبارزات، نظر منتقدین را نیز به خود جلب کرد. حالا که نسل جدیدی از کنسول‌ها در دسترس قرار دارد، انتظارات از Mortal Kombat 12 بسیار بالا است.. .


بازنشر از : آخرین خبر