1402\01\22 14:42:08


بازی Tekken 8 از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد

گیم فا/ کارگردان بازی Tekken 8 در توییتر خود اعلام کرده است که این عنوان مبارزه‌ای بندای نامکو (Bandai Namco) از قابلیت کراس پلی (Crossplay) پشتیبانی خواهد کرد. کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada) که به مدت ۳۰ سال روی این مجموعه کار کرده است، در جواب یکی از هواداران بازی در توییتر که درباره‌ی قابلیت کراس پلی میان پلتفرم‌های مختلف سوال کرده بود، نوشت: «کراس پلی؟ البته که پشتیبانی می‌شود.

گیم فا/ کارگردان بازی Tekken 8 در توییتر خود اعلام کرده است که این عنوان مبارزه‌ای بندای نامکو (Bandai Namco) از قابلیت کراس پلی (Crossplay) پشتیبانی خواهد کرد.کاتسوهیرو هارادا (Katsuhiro Harada) که به مدت ۳۰ سال روی این مجموعه کار کرده است، در جواب یکی از هواداران بازی در توییتر که درباره‌ی قابلیت کراس پلی میان پلتفرم‌های مختلف سوال کرده بود، نوشت: «کراس پلی؟ البته که پشتیبانی می‌شود.»او همچنین در ادامه اعلام کرد که برای آوردن کراس پلی به پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز پیش‌تر تلاش کرده بود.«پیش از آنکه کنسول‌های نسل قبل عرضه شوند، درخواست پشتیبانی از کراس پلی میان آن دو پلتفرم را ارائه داده بودم.

با این وجود، تنش این دو پلتفرم بر سر منافع مشترک و مشکلات امنیتی همتا به همتا (P2P) باعث رد این درخواست شد. کاتسوهیرو هارادا» بازار هارادا می‌گوید که هنوز هم مشکلاتی وجود دارد، اما با این حال این قابلیت به بازی اضافه خواهد شد.«یادتان هست که چند سال پیش گفتند آماده‌ی اجرای کراس پلی هستند؟ واقعیت این است که در آن زمان از شرکت‌های دیگر پشتیبانی نمی‌کردند و موانع دشواری وجود داشت. هنوز هم مشکلاتی وجود دارد، اما اجرای آن سرانجام ممکن شده است.

کاتسوهیرو هارادا»گفتنی است که بازی Tekken 8 در سپتامبر ۲۰۲۲ و طی رویداد State of Play پلی استیشن معرفی شد. تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست، اما پلتفرم‌های مقصد آن رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس خواهند بود.. .


بازنشر از : آخرین خبر