آخرین خبر/ Bouncemasters – استادان پرش عنوانی جالب، سرگرم کننده و فانتزی از شرکت بازی سازی Playgendary در سبک آرکید و تفننی می باشد. این بازی به صورت کاملاً رایگان در دسترس

1401\06\08 13:11:07


بازی. Bouncemasters؛ پنگوئن عاشق را به مقصد برسانید

آخرین خبر/ Bouncemasters – استادان پرش عنوانی جالب، سرگرم کننده و فانتزی از شرکت بازی سازی Playgendary در سبک آرکید و تفننی می باشد. این بازی به صورت کاملاً رایگان در دسترس کاربران سراسر دنیا قرار گرفته است اما دارای قابلیت پرداخت درون برنامه ای می

Bouncemasters – استادان پرش عنوانی جالب، سرگرم کننده و فانتزی از شرکت بازی سازی Playgendary در سبک آرکید و تفننی می باشد.

این بازی به صورت کاملاً رایگان در دسترس کاربران سراسر دنیا قرار گرفته است اما دارای قابلیت پرداخت درون برنامه ای می باشد. استودیوی آلمانی Playgendary به ساخت و انتشار بازی های خلاقانه و فانتزی شهرت زیادی پیدا کرده است. این شرکت تا کنون چندین بازی مختلف منتشر کرده است که طراحی های کلی همگی آنها تقریباً به یک سبک می باشند.

برخی از معروف ترین بازی های این توسعه دهنده بازی هایی مثل Happy Racing ، Pinatamasters ، Partymasters ، Racemasters ، Tank Stars ، Polysphere و احتمالاً از همه آنها محبوبتر سری بازی های Kick the Buddy است.. Bouncemasters یک بازی سرگرم کننده در سبک آرکید می‌باشد که ملاک اصلی آن سبک رکوردهای بهتر در هر مرحله می باشد و به همین خاطر این بازی از دسته بازی های رکوردزنی به حساب می رود. نقش اصلی بازی Bouncemasters یک پنگوئن است که بهترین دوست صمیمی اش یک خرس قطبی می باشد.

این پنگوئن یک روز در حال تماشای دوردست ها با دوربین خود است که یک پنگوئن ماده را دیده و یک دل نه صد دل عاشقش می شود! از شروع همان لحظه، تمام هدف این پنگوئن رسیدن به معشوقه اش است!در بازی Bouncemasters شما باید به این پنگوئن کمک کنید تا هرچه سریع تر به عشقش برسد! برای این کار او از دوست صمیمی اش یعنی خرس قطبی کمک می گیرد تا او را با پرتاب کردن به سمت نقطه مشخص شده، به هدف نزدیک تر کند. اما این پرتاب ها نکات مهمی دارند و هرچه حرفه ای تر انجام شوند فاصله بیشتری طی خواهد شد. به جز این مورد، پنگوئن قهرمان داستان ما باید از موانع زیادی در طول مسیر عبور کند که همگی اینها وظیفه شما در طول بازی است.

شاید در اولین نگاه فاصله‌ای که این پنگوئن باید طی کند چیز خیلی کمی است اما در طول بازی شما باید هزاران کیلیومتر مسیر را دنبال کنید تا این پنگوئن را به نقطه مورد نظر برسانید. در طول مراحل بازی شما به مناطق متنوعی رفته و فصول گوناگونی را تجربه خواهید کرد. بازی Bouncemasters خیلی ساده و انجام آن هیچ پیچیدگی ندارد و به همین خاطر این بازی می تواند برای هر سن و سالی مناسب باشد.

نحوه انجام بازی در دو بخش اصلی خلاصه می شود. بخش اول، بخش Launch یا پرتاب که در آن باید با دو بار لمس روی صفحه (لمس اول برای افتادن پنگوئن در مسیر ضربه و لمس دوم خود ضربه) سعی کنید تا پنگوئن را با نهایت قدرت به جلو پرتاب کنید. اگر پرتاب های قوی و دقیقی داشته باشید ااین پنگوئن حتی ممکن است از جو زمین نیز خارج شود! بخش دوم بازی نیز به عبور از موانع و تلاش برای طولانی تر کردن این پرتاب مربوط می شود که برای این کار هم باید درست در زمان بندی ها و مکان صحیح روی صفحه ضربه بزنید تا پنگوئن با بوسترهای مختلف حرکت خود به سمت جلو را ادامه دهد. توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاترحجم: 85 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید..

.


بازنشر از : آخرین خبر


تعمیر پکیج دیواری