1402\01\22 14:42:11


بازی. Mahjong Club؛ معمای پنهان در کاشی‌ها را بیابید

آخرین خبر/ Mahjong Club - Solitaire Game یک بازی پازلی از استودیوی بازیسازی GamoVation می باشد که بصورت رایگان منتشر شده است. برای یک بازی جدید، اصلی و چالش برانگیز فال ماهجونگ یک نفره آماده شوید.

Mahjong Club - Solitaire Game یک بازی پازلی از استودیوی بازیسازی GamoVation می باشد که بصورت رایگان منتشر شده است.

برای یک بازی جدید، اصلی و چالش برانگیز فال ماهجونگ یک نفره آماده شوید. هدف در باشگاه فال ماهجونگ تطبیق کاشی های یکسان برای حذف از تخته است. وقتی همه کاشی ها برداشته می شوند، معمای مایونگ را حل کرده اید! آیا می توانید تمام 5000+ سطح را کامل کنید؟این بازی دارای سطوح مختلف چالش‌برانگیزی است که هرکدام طرح کاشی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند و تجربه بازی جذاب و لذت بخشی را برای بازیکنان در تمام سطوح مهارت فراهم می‌کند.گیم پلی بازی Mahjong Club - Solitaire Game ساده و قابل درک است.

به بازیکنان مجموعه ای از کاشی ها ارائه می شود و باید جفت کاشی های یکسان را با هم تطبیق دهند تا آنها را از روی تخته حذف کنند. هدف این است که تمام کاشی‌ها را تا حد امکان سریع و کارآمد از روی تخته حذف کنید، با امتیازهای جایزه برای تکمیل سریع سطوح.از نظر گرافیک و ارائه، بازی ماهجونگ از نظر بصری جذاب و به خوبی طراحی شده است، با کاشی های روشن و رنگارنگ و رابط کاربری جذاب. این بازی همچنین دارای طیف وسیعی از جلوه های صوتی و موسیقی پس زمینه است که به تجربه کلی بازی اضافه می کند.

بازار از نظر ارزش تکرار، بازی Mahjong Club - Solitaire سطح خوبی از چالش را با طیف وسیعی از سطوح با دشواری های مختلف ارائه می دهد. این بازی همچنین مجموعه‌های کاشی مختلفی را ارائه می‌کند، بنابراین بازیکنان می‌توانند مجموعه‌ای را که ترجیح می‌دهند انتخاب کنند و به قابلیت پخش مجدد بازی می‌افزاید.به طور کلی Mahjong Club - Solitaire Game یک گزینه عالی برای طرفداران بازی های کلاسیک فال ماهجونگ است. این بازی با گیم پلی چالش برانگیز، گرافیک جذاب و ارزش تکرار خوب، یک بازی سرگرم کننده و جذاب است که مطمئنا ساعت ها سرگرمی را ارائه می دهد.امکانات بازی Mahjong Club - Solitaire:بیش از 5000 راه اندازی تخته رایگانمناظر زیبا به عنوان پس زمینهفیت خودکارسیستم امتیازی خود را انتخاب کنید:بدون تایمر، بدون فشارنقاط ترکیبی فال ماهجونگستاره ها و زمانبدون سیستم امتیازدهینمرات بالا و آمار شخصیصداها را روشن یا خاموش کنیدبدون وای فای، مشکلی نیست! در صورت تمایل به صورت آفلاین بازی کنید.به یک باشگاه بپیوندید، با هم بازی کنید و چت کنیدکنترل های ساده برداشت و بازیبه این صورت Mahjong Club - Solitaire Game را بازی می کنید:► روی صفحه فال ماهجونگ، جفت کاشی به صورت تصادفی تقسیم می‌شود.

حداکثر تعداد کاشی 144 عدد می باشد.► وظیفه شما این است که جفت ها را پیدا کنید و آنها را مطابقت دهید► یک جفت همسان از تابلوی ماژونگ حذف خواهد شد► وقتی همه کاشی ها از تخته برداشته می شوند، سطح را تکمیل کرده اید► وقتی یک سطح را کامل کردید، قفل سطح بعدی را باز خواهید کرد◄ زمانی که برای تکمیل یک پازل مایونگ مشکل دارید از تقویت کننده استفاده کنید◄ مطمئن شوید که برای بهترین تجربه آنلاین هستید. آفلاین نیز امکان پذیر است!توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.نسخه اندروید مورد نیاز: 5.1 و بالاترحجم: 71 مگابایتلینک دانلود برای اندروید و آی او اسبرای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.. .


بازنشر از : آخرین خبر