«عصر حجر« همانطور که از نامش پیداست، قرار است بازی‌کنندگان را در قالب انسان‌های اولیه قرار دهد؛ انسان‌هایی که برای گذران زندگی مجبور به شکار، جمع‌آوری و ساخت و ساز ابزارهای خود هس

1401\06\08 00:10:18


بررسی بردگیم عصر حجر؛ مبارزه‌ی منابع

«عصر حجر« همانطور که از نامش پیداست، قرار است بازی‌کنندگان را در قالب انسان‌های اولیه قرار دهد؛ انسان‌هایی که برای گذران زندگی مجبور به شکار، جمع‌آوری و ساخت و ساز ابزارهای خود هستند و در عین حال هم باید از خود و خانواده و قبیله‌شان در مقابل خطرات مراقبت

«عصر حجر« همانطور که از نامش پیداست، قرار است بازی‌کنندگان را در قالب انسان‌های اولیه قرار دهد؛ انسان‌هایی که برای گذران زندگی مجبور به شکار، جمع‌آوری و ساخت و ساز ابزارهای خود هستند و در عین حال هم باید از خود و خانواده و قبیله‌شان در مقابل خطرات مراقبت کنند.

در بررسی امروز بازی‌های تخته‌ای، آرین سراغ بردگیم عصر حجر (Stone Age) رفته است

بازی‌کننده‌ها در بازی استراتژی عصر حجر باید به جمع‌آوری غذا و طلا، ساخت و ساز و گسترش روستای خود بپردازند. بازی‌کننده‌ها با یکدیگر تبادل و در عین حال هم برای پیشرفت سریع‌تر و استفاده از منابع محدود، با هم رقابت می‌کنند. بازی‌کننده‌ها طی سه فاز مختلف بازی، ده نیروی خود را در مناطق مختلف نقشه قرار می‌دهند؛ مناطقی که به نظرشان بیشتری بازده را برایشان خواهد داشت.

در نوبت دوم، باید با استفاده از نیروهای قرار داده‌شان، به جمع‌آوری غذا بپردازند و در نوبت سوم، اطمینان حاصل کنند که با تکیه به کارهایی که در دو نوبت قبل کرده‌اند، غذایشان تمام نشود.

از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی بالای آرین را برای بررسی برد گیم عصر حجر (Stone Age) ببینید تا با خود بازی و قوانین و کیفیت ساخت آن بیشتر آشنا شوید.

. .


بازنشر از : digimag


کارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین