1401\05\31 17:07:04


بررسی دسته‌ بازی شفاف باسئوس؛ جذاب ولی گران‌قیمت

مجله دیجی کالا/ در این ویدیوی کوتاه قصد داریم دسته بازی باسئوس مدل GMSWA-01 را بررسی کنیم که در همان نگاه اول طراحی جذاب و خاص آن توجه را جلب می‌کند. در بازار برای خرید کنترلرهای مختص گوشی، کنسول و پی‌سی می‌توانید از بین گزینه‌های زیاد

مجله دیجی کالا/ در این ویدیوی کوتاه قصد داریم دسته بازی باسئوس مدل GMSWA-01 را بررسی کنیم که در همان نگاه اول طراحی جذاب و خاص آن توجه را جلب می‌کند.در بازار برای خرید کنترلرهای مختص گوشی، کنسول و پی‌سی می‌توانید از بین گزینه‌های زیادی دست به انتخاب بزنید.

در این میان دسته بازی باسئوس GMSWA-01 به دلیل ظاهر شفافی که دارد، می‌تواند یکی از همین گزینه‌های مناسب باشد. به خاطر همین بدنه‌ی شفاف، می‌توانیم به راحتی قطعات داخل کنترلر را ببینیم.البته جنس پلاستیک خیلی خشک و شکننده است و در این زمینه حرف زیادی برای گفتن ندارد. الگوی طراحی آن یادآور کنترلرهای ایکس‌باکس وان است ولی به خاطر جنس بدنه، اصلا حس خوبی منتقل نمی‌کند.

طبیعتا برای اتصال به گوشی، باید از بلوتوث بهره ببرید. ولی متاسفانه از تمام بازی‌ها پشتیبانی نمی‌کند و فقط برای برخی بازی‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید.در بدنه یک پورت USB-C هم دیده می‌شود که برای شارژ کردن و همچنین اتصال به پی‌سی و لپ‌تاپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. باتری درون دسته بازی باسئوس GMSWA-01 در عرض تقریبا ۲ ساعت کاملا شارژ می‌شود و حدود ۷-۸ ساعت می‌تواند انجام وظیفه کند.تنها بخش این دسته که هنگام بازی حس خوبی منتقل می‌کند، آنالوگ‌ها هستند.

اما باقی دکمه‌ها چندان محکم نیستند و سروصدای زیادی ایجاد می‌کنند. دکمه‌های R2 و L2 هم کلیکی طراحی شده‌اند و از نوع ماشه‌ای نیستند. در ضمن اگرچه PS4 و PS5 این کنترلر را شناسایی می‌کنند، ولی هیچکدام از این دکمه‌ها عمل نمی‌کنند.

ولی طبق بررسی‌های صورت گرفته، به طور کامل با نینتندو سوییچ سازگاری دارد.در نهایت برای جمع‌بندی باید بگوییم که قیمت تقریبا ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برای این دسته بازی کمی بالا است. با توجه به عدم سازگاری با برخی بازی‌ها و کنسول‌ها و کیفیت نسبتا معمولی، در کل خرید آن را توصیه نمی‌کنیم.. .


بازنشر از : آخرین خبر