استودیوی WB Games Montreal در کنار انتشاری تریلری با محوریت شخصیت‌های شرور شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights)، تاریخ انتشار جدید بازی را اعلام کرده است

1401\06\08 16:58:05


تاریخ انتشار شوالیه‌های گاتهام تغییر کرد؛ تریلر جدید آن را تماشا کنید

استودیوی WB Games Montreal در کنار انتشاری تریلری با محوریت شخصیت‌های شرور شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights)، تاریخ انتشار جدید بازی را اعلام کرده است

استودیوی WB Games Montreal در کنار انتشاری تریلری با محوریت شخصیت‌های شرور شوالیه‌های گاتهام (Gotham Knights)، تاریخ انتشار جدید بازی را اعلام کرده است.

این بازی که در ابتدا قرار بود در ۲۵ اکتبر ۲۰۲۲ (۳ آبان ۱۴۰۱) عرضه شود، حال زودتر از تاریخ مشخص شده در ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

شوالیه‌های گاتهام در سبک اکشن و نقش‌آفرینی ساخته شده و در جهانی باز جریان دارد. در خلاصه داستان بازی آمده است که پس از مرگ بتمن، گاتهام بار دیگر گرفتار جنایات شخصیت‌های شروری شده است. حال این وظیفه‌ی گروهی متشکل از بت‌گرل، نایت‌ینگ، رد هود و رابین است که نظم را به این شهر بازگردانند.

در تریلرهایی که تاکنون از بازی منتشر شده بود، بیشتر شاهد گیم‌پلی چهار شخصیت اصلی بازی بودیم و به طور کلی با قابلیت‌های هر یک از آن‌ها آشنا شدیم.

حال در ویدیویی که به تازگی منتشر شده، در کنار شخصیت‌های شرور مهم دنیای دی‌سی نظیر هارلی کوئین (Harley Quinn) و کلی‌فیس (Clayface) که هر دو بخشی از عناصر جنایتکار گسترده‌ای هستند که شهر را تهدید می‌کنند، شاهد مستر فریز (Mr. Freeze) و گروه مخفی و خطرناک محفل جغدها (Court of Owls) هستیم. این تریلر همچنین نگاهی عمیق‌تر به چهار شخصیت قهرمان بازی در لحظات اکشن آن دارد.

شوالیه‌های گاتهام

تصویری از مستر فریز در بازی

/*/

در کنار تریلر ذکر شده، همچنین ویدیویی از گیم‌پلی بازی منتشر شده که مبارزه‌ی نایت‌وینگ و هارلی کوئین را نشان می‌دهد. این ویدیوی ۷ دقیقه‌ای در کنار توانایی‌های هر یک از دو شخصیت، جزئیات مختصری را در مورد پس‌زمینه‌ی داستانی این مبارزه ارائه می‌کند. در این مبارزه، هارلی یک پتک غول‌پیکر در دست دارد که در نهایت با الکتریسیته نیز همراه می‌شود و در هنگام مبارزه گاها دسته‌ای از افراد خود را فرا می‌خواند.

گفتنی است که شوالیه‌های گاتهام ممکن است از شخصیت‌های اصلی جهان منبع اقتباس خود یعنی بتمن و جوکر در داستان‌ خود بهره نبرد، اما شخصیت‌های اصلی آن همچنان نقش‌هایی مهم را ایفا می‌کنند. به خصوص در مورد شخصیت‌های شرور بازی به نظر می‌رسد که از تنوع خوبی برخوردار باشند و بازیکنان را در طول بازی به چالش بکشند.

بازی شوالیه‌های گاتهام در ۲۹ مهر برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلرهای منتشر شده را مشاهده کنید.

برق و روشنایی لاله زار