1401\06\01 15:14:59


تایید زمان برگزاری مراسم The Game Awards 2022

سخت افزار/ سرانجام زمان برگزاری مراسم The Game Awards 2022 تایید شد و ظاهرا قرار است یک دسته‎بندی جدید به جوایز رویداد اضافه شود. برای اطلاع بیشتر درباره جزییات این رویداد از جمله تاریخ دقیق و محل برگزاری آن با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

سخت افزار/ سرانجام زمان برگزاری مراسم The Game Awards 2022 تایید شد و ظاهرا قرار است یک دسته‎بندی جدید به جوایز رویداد اضافه شود.

برای اطلاع بیشتر درباره جزییات این رویداد از جمله تاریخ دقیق و محل برگزاری آن با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.زمان برگزار شدن مراسم The Game Awards یک بار دیگر نزدیک می‌شود و این مسابقه برای نهمین نمایش سالانه خود بازمی‌گردد. سال گذشته، این رویداد برای بیش از 85 میلیون کاربر پخش شد و عناوینی را برای اهدای جوایز دور هم جمع کرد که در طول سال منتشر شدند. نکته جالب نمایش سال گذشته این بود که چگونه بازی It Takes Two موفق شد جایگاه اول را از آن خود کند و سال گذشته برنده بازی سال شد.به نظر می‌رسد مراسم جوایز بازی‌های امسال همچنین یک دسته‌بندی جدید را با عنوان «بهترین اقتباس» (Best Adaptation) در کنار جوایز مختلف معرفی خواهد کرد.

به زبان ساده، جایزه بهترین اقتباس قرار است از کارهای خلاقانه‌ای که بازی‌های ویدیویی را با رسانه‌های مختلف دیگر مانند فیلم، تلویزیون و کتاب تطبیق می‌دهند، تجلیل کند. یکی از این نمونه‌ها، فیلم‌های Sonic the Hedgehog است که در چند سال گذشته منتشر شده‌اند.با حرکت رو به جلو، به طور بالقوه بزرگ‎ترین اتفاق در مورد جوایز بازی امسال این است که یک بار دیگر یک رویداد حضوری خواهد بود. لازم به ذکر است که این رویداد با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی لس آنجلس و CDC نیز برگزار می‌شود که بلیط‌های آن در اواخر سال در دسترس قرار می‌گیرند.جدا از جوایزی که در The Game Awards اعلام می‌شوند، قرار است یک سری بازی و بروزرسانی‌های جدیدتر از عناوین مختلف نیز رونمایی شوند.

شاید سال 2018 را به یاد بیاورید که «جوکر» (Joker) به عنوان اولین شخصیت DLC Super Smash Bros. Ultimate معرفی شد؛ یا سال گذشته، زمانی که «جیم کری» (Jim Carrey) و «بن شوارتز» (Ben Schwartz) اولین تریلر فیلم Sonic the Hedgehog 2 از «پارامونت» (Paramount) را به نمایش گذاشتند.تاریخ برگزاری مراسمدر مورد تاریخ دقیق برگزاری مراسم The Game Awards امسال، باید بگوییم که در 17 آذر 1401 (8 دسامبر 2022) و در محل Microsoft Theater مایکروسافت منتظر باشید. برای کسانی که نمی‌خواهند به صورت حضوری در این مراسم شرکت کنند نیز خبر خوبی داریم.

آن‌ها می‌توانند این رویداد را در یکی از بیش از 40 پلتفرم مختلف از جمله YouTube، Twitter، Twitch و Facebook به صورت زنده تماشا کنند. IMAX همچنین یکی از شرکای اصلی این نمایش است و The Game Awards: The IMAX Experience را برای ما به همراه دارد.با هدف انتقال این رویداد به شهرهای مختلف در سراسر جهان، جزییات بیشتر کمی نزدیک‌تر به تاریخ شروع آن منتشر خواهد شد. در صورت مشخص شدن جزییات بیشتر این رویداد و هر گونه اطلاعیه‌ای که درباره آن منتشر می‌شود، شما را در جریان قرار خواهیم داد.

با آخرین اخبار ما همراه باشید و به ما بگویید که انتظار شما از مراسم The Game Awards 2022 چیست؟ آیا مشتاق برگزاری این مراسم جذاب هستید؟ برای ما در بخش نظرات بنویسید.. .


بازنشر از : آخرین خبر