1403\01\27 12:11:07


تست شخصیت شناسی شخصیت شناسی دخترها از روی فرم لب

ما افکار خود را به صورت شفاهی بیان می کنیم و در این صورت ممکن است چیزی از شخصیت و ویژگی های روحی خود را به دیگران نشان ندهیم. اما خصوصیات ظاهری ما نمیتواند شخصیت مارا پنهان کند.

حال تصمیم گرفته ایم نگاهی دقیق تر به شکل لب های مردم داشته باشیم تا ببینیم لب ها دقیقا چه ویژگی هایی از شخصیت فردی آنها را نشان می دهند.

1- لب های بزرگ پف کرده


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

افرادی که دارای لب هایی شبیه به این تصویر باشند به دنبال سادگی هستند و ممکن است زمان زیادی را برای غذا دادن به یک بچه گربه و یا در یک پناهگاه حیوانات سپری کنند.

آنها یک غریزه مادرانه قوی و تمایل به محافظت و حمایت از دیگران دارند. در شرایط استرس زا، آنها ابتدا درباره دیگران فکر می کنید و بعد در مورد خودشان فکر می کنند. این افراد معمولا می توانند بهترین والدین باشند.

2- لب بالا بزرگتر از لب پایین 


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

کسی که شکل لب هایش این مدلی باشد ، به سادگی یک ملکه درام است.

آنها احساساتی، کاریزماتیک، عاشق زندگی هستند وهمه توجهات را به خودشان جلب می کنند. این افراد نظر خوبی نسبت به خود دارند و توانایی جذب دیگران در آنها زیاد است و به سادگی می توانند مرکز توجه باشند. حتی شگفت انگیز ترین و جالب ترین جوک ها همیشه از آنها شنیده می شود.

3- لب پایین بزرگتر از لب بالا 


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

صادقانه باید گفت: شما برای کار دفتری متولد نشده اید! چگونه یک فرد می تواند یک جا بنشیند در حالی که چیزهای بسیار جالبی خارج از آنجا وجود دارد؟ افرادی با این شکل لب ها، واقعا معنی لذت و سرگرمی را می دانند.

شما به شدت نیاز به یک سبک زندگی پر انرژی دارید، آشنایان جدید، مکان های جدید برای بازدید و تجسم های جدید. شما کنجکاو، خوش مشرب، و مفتح چیزهای جدید هستید. شما از آن نوع افرادی هستید که مردم می توانند همراه با شما ماجراجویی های جدیدی داشته باشند.

4- لب های معمولی


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

افرادی که شکل لب های عادی مانند اینها دارند، اغلب کسانی هستند که با رویکرد متعادل و عاقلانه برای حل هر نوع کاری که در مقابل آنها قرار گرفته باشد عمل می کنند.
نقاط قوت آنها توانایی آنها در گوش دادن به دیگران است.

آنها انتقاد از دیگران را به آرامی انجام می دهند و به نظرات دیگران احترام می گذارند. عصبانی کردن آنها عملا غیرممکن است. اما، علی رغم گرایش آهنی که در آنها وجود دارد، دوست دارند بخندند و شوخی کنند.

5- لب های نازک


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

افرادی که دارای شکل لب های نازک هستند، اغلب افرادی لاغر هستند.

آنها شخصیتی متکی به خود دارند و می توانند از پس هر گونه مشکلی برآیند. اگر لب های نازک دارید، احتمالا از افرادی هستید که هنگام رفتن به موزه یا حتی رفتن به تعطیلات به جزایر دوردست نیازی به شریک و گروه ندارند.
اما با وجود عشق به تنهایی، شما احساس خوبی به حضور در جمع های خانوادگی دارید. شما به سرعت می توانید یک زبان مشترک را با افراد پیدا کنید و برای انجام کارهای خود دیگران را ارزش گذاری می کنید.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

6- لب بالایی با خطوط تیز


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

این نوع اشخاص خلاقیت 100٪  در نوک انگشتان خود دارند، که اغلب هنرمندان و نوازندگان با استعدادی هستند.

آنها حافظه بسیار خوبی برای یادآوری چهره ها و اسامی دارند، و با هرکسی که می شناسند تماس می گیرند و همیشه از آنچه در حال وقوع است آگاهی دارند.
آنها اجتماعی و خوش مشرب هستند، برای ابراز خودشان به هر شکلی تلاش می کنند، و تقریبا همیشه نتایج خوبی از کار خود به دست می آورند.

7- لب بالایی با خطوط گرد


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

اگر شکل لب هایی مثل این داشته باشید، احتمالا دلسوز، حساس و مهربان هستید. شما می توانید از هر گونه اتفاق ناراحت کننده ای عمیقا ناراحت شوید و همیشه وقت خود را برای کمک به دیگران صرف می کنید. کمک کردن کمترین خوش شانسی برای جهان اطراف شماست.
افرادی مانند شما هستند که جهان را به سمت خود می کشند.

8- لب بالایی صاف


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

این افراد مسئولیت پذیر و قابل اعتماد هستند.

شعار آنها این است " کاری را انجام بده حتی اگر به تو آسیب می زند". آنها معنای کلمه "غیر ممکن" را نمی دانند، و مهلت زمانی آنها را نگران نمی کند.
همه چیز دقیقا در زمان خود انجام خواهد شد. دوستداران و دوستانشان می دانند که در هر موقعیتی می توانند روی آنها حساب کنند.

آنها از آن دسته افرادی هستند که به سادگی می توانند همه مشکلات را حل کنند.

9- لب های کوچک پف کرده


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

مردم با شکل لب های مثل این اغلب عشوه گر و بازیگوش هستند. اولویت اصلی آنها در زندگی آسایش آنهاست. اگر آنها مواظب خود نباشند، پس هیچ کس دیگری هم نخواهند بود.

وقتی اولین بار با آنها برخورد می کنید، اغلب خودخواه به نظر می رسند، اما اینطور  نیست.
آنها دوستان دوست داشتنی و محترمی هستند، و از افرادی هستند که برای کمک به دیگران در لحظه خود را می رسانند. آنها هرگز منافع خود را بالاتر از دیگران قرار نمی دهند، اما هرگز به خود آسیب نمی رسانند و به همین دلیل ، همه چیز اغلب برای آنها خوب است.

10- لب بالایی نازک


 شخصیت شناسی از روی شکل لب‌ها | وب

افرادی با این لبها دارای ویژگی رهبری بی نظیری هستند. تقریبا به نظر می رسد به جای خون در رگ های خود آتش پمپاژ می کنند.

آنها در متقاعد کردن دیگران خوب هستند و می دانند که چگونه به اسلحه های خود بچسبند.
به نظر می رسد که انرژی زندگی آنها در خارج از آنها نیز جریان دارد. هر اتفاقی هم می افتد موفقیت آنها تضمین شده است، با این حال، اغلب آنها به سختی می توانند روابط عاشقانه ای را ایجاد کنند.

. .


بازنشر از : منبع: ویستا