دیجیاتو/ سامسونگ خودش را برای معرفی نسل بعدی گوشی‌های سری گلکسی S آماده می‌کند؛ خانواده‌ای که قدرتمندترین عضو آن گلکسی S23 اولترا خواهد بود. حالا شایعه‌ای جدی

1401\05\31 13:45:29


طراحی و ابعاد گلکسی S23 اولترا نسبت به نسل قبل تغییری نمی‌کند

دیجیاتو/ سامسونگ خودش را برای معرفی نسل بعدی گوشی‌های سری گلکسی S آماده می‌کند؛ خانواده‌ای که قدرتمندترین عضو آن گلکسی S23 اولترا خواهد بود. حالا شایعه‌ای جدید می‌گوید کره‌ای‌ها طراحی این محصول را نسبت به گلکسی S22 اولت

دیجیاتو/ سامسونگ خودش را برای معرفی نسل بعدی گوشی‌های سری گلکسی S آماده می‌کند؛ خانواده‌ای که قدرتمندترین عضو آن گلکسی S23 اولترا خواهد بود.

حالا شایعه‌ای جدید می‌گوید کره‌ای‌ها طراحی این محصول را نسبت به گلکسی S22 اولترا تغییر چندانی نمی‌دهند.به گفته یکی از منابع آگاه به نام «Ice Universe»، ابعاد پرچمدار بعدی سامسونگ نسبت به نسل کنونی‌اش افزایش 0.1 تا 0.2 میلی‌متری را تجربه می‌کند و همچنین طراحی ظاهری این گوشی‌ هوشمند می‌تواند بدون تغییر باقی بماند.مشخصات احتمالی گلکسی S23 اولترااین منبع آگاه همچنین برخی از مشخصات گلکسی اس 23 اولترا را هم اعلام کرده. اگر گفته‌های Ice Universe صحت داشته باشند، کاربران همچنان با نمایشگر 6.8 اینچی با رزولوشن 3088 در 1440 پیکسل و همچنین ضخامت 8.9 میلی‌متری روبه‌رو می‌شوند.ظاهرا سامسونگ برای پرچمدار آینده‌اش به استفاده از باتری 5000 میلی آمپر ساعتی ادامه می‌دهد و همچنین آن را به تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 و رابط کاربری One UI 5.1 مجهز می‌کند؛ ترکیبی که به گفته Ice Universe می‌تواند عدم تغییر طراحی ظاهری یکسان را توجیه کند.اگرچه شاید سامسونگ طراحی ظاهری نسل بعدی پرچمدارش را تغییر ندهد، اما طبق شایعات در بخش فنی با بهبودهای چشمگیری روبه‌رو خواهیم شد. از تراشه اسنپدراگون 8 نسل دو که بگذریم، به دوربین 200 مگاپیکسلی می‌رسیم.

تبلیغات
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران
نمایندگی یخچال سامسونگ تهران

24تعمیر ارائه خدمات تعمیر و نصب محصولات سامسونگ در تهران با تعرفه نمایندگی .

به گفته چندین منبع، سامسونگ برای نسل بعدی گوشی پرچمدارش دوربین 108 مگاپیکسلی را کنار می‌گذارد و به سراغ سنسور 200 مگاپیکسلی می‌رود.یکی دیگر از تغییرات مورد انتظار برای گلکسی S23 اولترا، استفاده از سنسور اثر انگشت 3D Sonic Max شرکت کوالکام است که نه تنها سرعت شناسایی اثر انگشت بالاتری دارد، بلکه ناحیه بیشتری از نمایشگر را هم پوشش می‌دهد.گلکسی اس ۲۳ اولترا با اندروید 13 از راه می‌رسد و احتمالا نسبت به نسل قبلی‌اش از سرعت شارژ بالاتری پشتیبانی می‌کند. انتظار می‌رود اوایل سال آینده میلادی از سری گلکسی S23 رونمایی شود.. .


بازنشر از : آخرین خبر


تولید کارتن و سفارش کارتن