با توجه به مصاحبه‌ی اخیر مادر ایلان ماسک با نشریه‌ی ساندی تایمز، به نظر می‌رسد که وی وقتی به خانه‌ی پسر ابر میلیاردر خود در تگزاس می‌رود باید شب‌ها را در گاراژ سپری کند

1401\06\08 11:14:21


مادر ایلان ماسک فاش کرد؛ وقتی به خانه پسرم می‌روم در گاراژ می‌خوابم!

با توجه به مصاحبه‌ی اخیر مادر ایلان ماسک با نشریه‌ی ساندی تایمز، به نظر می‌رسد که وی وقتی به خانه‌ی پسر ابر میلیاردر خود در تگزاس می‌رود باید شب‌ها را در گاراژ سپری کند

با توجه به مصاحبه‌ی اخیر مادر ایلان ماسک با نشریه‌ی ساندی تایمز، به نظر می‌رسد که وی وقتی به خانه‌ی پسر ابر میلیاردر خود در تگزاس می‌رود باید شب‌ها را در گاراژ سپری کند.

می ماسک، مادر ایلان ماسک اخیرا از وضعیت عجیبی صحبت کرده که باعث تعجب همه شده است.

این زن ۷۴ ساله که به عنوان یک مدل و کنشگر سیاسی هم فعالیت می‌کند، با نشریه‌ی ساندی تایمز، درباره‌ی موارد مختلفی از جمله رابطه‌اش با مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس به گفت‌و‌گو پرداخته است.

اگرچه ایلان ماسک، فرزند می ماسک، ثروتمندترین مرد جهان است اما ظاهرا به مالکیت هیچ علاقه‌ای ندارد. اگر به خاطر داشته باشید، چند وقت پیش بود که ماسک مدعی شد خانه‌ای از خودش ندارد و معمولا شب‌ها را در خانه‌ی دوستانش یا درون شرکت می‌گذراند.

حالا مادر ماسک می‌گوید وقتی به تگزاس می‌رود تا به او سر بزند، باید شب‌ها را در گاراژ بخوابد. «شما نمی‌توانید در نزدیکی یک منطقه‌ی موشکی، خانه‌ای مجلل و باشکوه داشته باشید».

این حرفی بوده که می ماسک به نشریه‌ی ساندی تایمز گفته است.

ایلان ماسک حتی در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد تمایل دارد تمام دارایی‌های خود را بفروشد. او در توییتر گفته: «می‌خواهم تمام دارایی‌های فیزیکی خود را بفروشم. به پول نیاز ندارم.

مالکیت شما را خسته می‌کند». ماسک ۵۱ ساله حتی مدعی شده درون یک خانه‌ی ۳۴ متری که از اسپیس ایکس اجازه کرده زندگی می‌کند. خانه‌ای که فقط ۵۰ هزار دلار ارزش دارد.

می ماسک در طول این مصاحبه گفته که برخلاف پسرش، هیچ علاقه‌ای به سفر به مریخ ندارد.

«شما باید شش ماه آماده‌سازی و بودن در شرایط ایزوله را تحمل کنید که چنین چیزی برای من صدق نمی‌کند، اما اگر فرزندانم از من چنین چیزی را بخواهند، قطعا می‌پذیرم» (می ماسک از همسر سابق خود سه فرزند دارد؛ ایلان، کیمبال و توسکا).

نظر شما در رابطه با اخلاق خاص مدیرعامل اسپیس ایکس چیست؟

  • ایلان ماسک جک دورسی را به دادگاه احضار کرد

منبع: NDTV

/*/ . .


بازنشر از : digimag


نمایندگی بوتان تهران