1402\10\11 01:10:10


مدیر ارشد اپل: آیفون درزمینه دوربین بی‌رقیب است

زومیت/ دوربین آیفون ۱۵ پرو قابلیتی است که مدیر ارشد بازاریابی اپل، آن را بی‌همتا می‌داند.  رویداد اخیر اپل صحنه‌ی قدرت‌نمایی برای دوربین آیفون ۱۵ پرو بود؛ قابلیتی در این پرچم‌دار اپل که گرگ جوسویاک، مدیر ارشد بازاریابی اپل، در مصاحبه‌ی اخیر خود با سایت تایلندی iMod روی آن تأکید کرد.

زومیت/ دوربین آیفون ۱۵ پرو قابلیتی است که مدیر ارشد بازاریابی اپل، آن را بی‌همتا می‌داند. رویداد اخیر اپل صحنه‌ی قدرت‌نمایی برای دوربین آیفون ۱۵ پرو بود؛ قابلیتی در این پرچم‌دار اپل که گرگ جوسویاک، مدیر ارشد بازاریابی اپل، در مصاحبه‌ی اخیر خود با سایت تایلندی iMod روی آن تأکید کرد.گرگ جوسویاک در این مصاحبه با اشاره به صحبت‌های استیو جابز گفت بنیان‌گذار اپل باور داشت که وجود فناوری به‌تنهایی در این شرکت کافی نیست و باید فناوری با هنر و علوم‌ انسانی نیز پیوند بخورد. بازار به‌گفته‌ی جوسویاک، استیو جابز تأکید می‌کرد که محصولات اپل علاوه‌بر کیفیت فنی مناسب، باید خلاقانه و جدید و برمبنای صداقت باشند و آن‌ها نیز در بخش بازاریابی اپل همچنان بر همین باور هستند.

مدیر ارشد اپل می‌گوید این شرکت محصولات عالی با ویژگی‌های عالی و برای بهترکردن زندگی مشتریان خود تولید می‌کند.گرگ جوسویاک در‌باره‌ی رویداد اخیر اپل که به‌طور کامل با گوشی آیفون ۱۵ پرو فیلم‌برداری و با مک بوک اپل تدوین شد، نیز صحبت کرد.مدیر ارشد بازاریابی اپل به این موضوع اشاره کرد که گوشی‌های اندرویدی بازار را به‌عنوان رقیبی برای گوشی آیفون نمی‌بیند و صرفاً دوربین‌های پیشرفته حریف گوشی‌های آیفون هستند.جوسویاک می‌گوید که در دوربین آیفون ۱۵ پرو، قابلیت درجه‌بندی رنگ پوست که قبلاً وجود نداشت اضافه شده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر