1401\05\22 22:06:03


معرفی کراس اور سری سونیک با Fall Guys در یک تریلر

زومجی/ استودیوی بازی‌سازی مدیاتونیک با پخش یک تریلر اعلام کرد رویداد مربوط‌به شخصیت سونیک از امروز به بازی Fall Guys اضافه شده است.    استودویو Mediatonic امروز به‌طور رسمی رویداد کراس‌اور سری بازی Sonic the Hedgehog با بازی Fall Guys را شروع کرد.

زومجی/ استودیوی بازی‌سازی مدیاتونیک با پخش یک تریلر اعلام کرد رویداد مربوط‌به شخصیت سونیک از امروز به بازی Fall Guys اضافه شده است.
   
استودویو Mediatonic امروز به‌طور رسمی رویداد کراس‌اور سری بازی Sonic the Hedgehog با بازی Fall Guys را شروع کرد. به همین مناسبت تریلری تقدیم هوادارها شده است تا آن‌ها با محتویات جدیدی که با الهام از سری سونیک به بازی اضافه شده‌اند، بیشتر آشنا شوند.

کراس‌اور فال گایز با سونیک مجموعه‌ای از محتوای جدید را برای تجلیل از Blue Blur به همراه دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به نقشه‌ی جدید Bean Hill Zone اشاره کرد که از منطقه نمادین Green Hill سری سونیک در ساخت آن الهام گرفته شده است. علاوه‌بر این، بازیکنان می‌توانند اسکین‌های جدید چهار شخصیت سونیک، تیلز، ناکلز و دکتر اگمن را به‌دست بیاورند.

شرکت سگا در سال گذشته، سی‌امین سالگرد خلق شخصیت سونیک را جشن گرفت. درواقع این خارپشت سریع و آبی در سال گذشته به سن ۳۰ سالگی رسیده است. درنهایت سگا برای جشن گرفتن این موضوع به انتشار مجموعه‌ی کلاسیک بازی‌های مگا درایو و جنسیس تحت عنوان Sonic Origins پرداخت و در آینده نیز شاهد عرضه‌ی بازی Sonic Frontiers خواهیم بود.

نظر شما درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی فال گایز و کراس‌اور آن با سری سونیک چیست؟ دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.


بازنشر از : آخرین خبر