1403\04\15 10:46:07


ویرایش پیام در اینستاگرام- یک راه حل ساده برای یک مشکل رایج!

ویرایش پیام در اینستاگرام؛ یک راه حل ساده برای یک مشکل رایج! مجموعه: ترفندهای اینترنتی ویرایش پیام در اینستاگرام یک راه حل ساده برای یک مشکل رایج آموزش ویرایش پیام در اینستاگرام اینستاگرام اخیراً قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد پیام های ارسال شده خود را در دایرکت ویرایش کنند. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که اشتباهات تایپی را اصلاح کنید، متن پیام خود را تغییر دهید یا اطلاعات جدیدی را به آن اضافه کنید

ویرایش پیام در اینستاگرام؛ یک راه حل ساده برای یک مشکل رایج! مجموعه: ترفندهای اینترنتی ویرایش پیام در اینستاگرام یک راه حل ساده برای یک مشکل رایج   آموزش ویرایش پیام در اینستاگرام  اینستاگرام اخیراً قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد پیام های ارسال شده خود را در دایرکت ویرایش کنند.

این ویژگی به شما این امکان را می دهد که اشتباهات تایپی را اصلاح کنید، متن پیام خود را تغییر دهید یا اطلاعات جدیدی را به آن اضافه کنید. در این مقاله از   به نحوه ویرایش پیام ها در اینستاگرام می پردازیم. ارتباطات اجتماعی ما در برنامه‌هایی مانند اینستاگرام پر از اشتباهات خجالت‌آور است؛ یک ویژگی نجات‌بخش مانند امکان ویرایش فوری پیام‌ها می‌تواند همه چیز را از اشتباهات تایپی تا نظرات لحظه‌ای نجات دهد. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه یک پیام ارسال شده در اینستاگرام را ویرایش کنید.   نحوه ویرایش پیام در اینستاگرام   ویرایش پیام در اینستاگرام روی اندروید و iOS از اوایل سال ۲۰۲۴، اینستاگرام به شما امکان ویرایش پیام‌های ارسال‌شده را در یک بازه زمانی خاص داده است.

فرقی نمی‌کند از اپلیکیشن اینستاگرام روی اندروید یا آیفون استفاده می‌کنید، این مراحل را برای ویرایش پیام خود حتی بعد از زدن دکمه «ارسال» دنبال کنید.   توجه مهم: در حال حاضر، این ویژگی فقط بر روی اپلیکیشن اینستاگرام برای اندروید و آیفون کار می‌کند. قابلیت ویرایش هنوز در نسخه وب یا وب موبایل اینستاگرام در دسترس نیست.   1. مکالمه چتی که پیام موردنظر برای ویرایش را در آن ارسال کرده‌اید، انتخاب کنید. 2.

روی پیام ارسال‌شده در چت ضربه بزنید و نگه دارید تا یک منوی زمینه نمایش داده شود. 3. از لیست گزینه‌های موجود در منو، گزینه «Edit» را انتخاب کنید.   ویرایش یک پیام ارسال شده در اینستاگرام کار ساده ای است   4. محتوای پیام را ویرایش کنید.

می‌توانید اشتباهات تایپی را اصلاح کنید، کل پیام را دوباره بنویسید یا حتی ایموجی اضافه کنید. 5. پس از اتمام، روی «Send» روی پیام به‌روزرسانی‌شده ضربه بزنید. 6. پیام با یک تگ «Edited» در بالا ارسال می‌شود که هر دوی شما می‌توانید آن را ببینید.    نکات مهم در مورد ویرایش پیام ها در اینستاگرام در حالی که ویرایش یک پیام ارسال شده در اینستاگرام کار ساده ای است، به چند نکته در مورد این ویژگی توجه کنید: • محدودیت زمانی: شما تنها تا ۱۵ دقیقه پس از ارسال پیام فرصت ویرایش آن را دارید.

پس از گذشت این زمان، گزینه ویرایش در منوی زمینه در دسترس نخواهد بود. • تعداد ویرایش مجاز: تنها پنج بار امکان ویرایش برای هر پیام وجود دارد. پس از آن، ویرایش مجدد همان پیام امکان پذیر نیست و شاید گزینه "لغو ارسال" (unsend) راه حل بهتری باشد. • اعلان ویرایش به دریافت کننده: اینستاگرام در صورت ویرایش پیام، گیرنده را مطلع نمی کند. با این حال، برچسب "ویرایش شده" وضعیت ویرایش را به هر دو فرستنده و گیرنده نشان می دهد. • اولویت نمایش پیام اصلی: گیرنده همیشه می تواند پیام اصلی را قبل از اینکه فرصت ویرایش آن را داشته باشید، بخواند. • عدم نمایش تاریخچه ویرایش: فرستنده نمی تواند تاریخچه ویرایش پیام را مشاهده کند. قابلیت روشن/خاموش کردن رسید خوانده شده (read receipts) ، لغو ارسال پیام ها (unsend messages) و ویرایش پیام های ارسال شده (Edit) به شما کنترل بیشتری بر پیام رسانی در اینستاگرام می دهد.     کامپیوتر و اینترنت     { .

.


بازنشر از : بیتوته