1402\01\22 14:42:09


پرطرفدارترین بازی‌های استیم دک در ماه مارس 2023 مشخص شدند

زومجی/ شرکت ولو از فهرست پرطرفدارترین بازی‌های استیم دک در ماه مارس 2023 (10 اسفند تا 11 فروردین) رونمایی کرد که نام Hogwarts Legacy در رتبه نخست دیده می‌شود.    شرکت Valve طبق روال هر ماه در ماه مارس 2023 هم فهرست پرطرفدارترین بازی‌های Steam Deck را منتشر کرد که براساس مقدار زمان تجربه در یکی از رتبه‌ها قرار گرفته‌اند.

زومجی/ شرکت ولو از فهرست پرطرفدارترین بازی‌های استیم دک در ماه مارس 2023 (10 اسفند تا 11 فروردین) رونمایی کرد که نام Hogwarts Legacy در رتبه نخست دیده می‌شود.   شرکت Valve طبق روال هر ماه در ماه مارس 2023 هم فهرست پرطرفدارترین بازی‌های Steam Deck را منتشر کرد که براساس مقدار زمان تجربه در یکی از رتبه‌ها قرار گرفته‌اند.

براساس فهرست مذکور بازی Hogwarts Legacy پیشتاز ۲۰ بازی پرطرفدار استیم دک در ماه مارس است و پس از آن بازی‌های Elden Ring و Stardew Valley قرار دارند.فهرست پرطرفدارترین آثار استیم دک در مارس ۲۰۲۳ شامل طیف مختلفی از بازی‌های قدیمی و تازه می‌شود؛ از بازی‌های Grand Theft Auto 5 و The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition گرفته تا بازی‌های جدیدتری مثل بازی Resident Evil 4 Remake و بازی Persona 5 Royal. شماری از آثار مستقل روگ‌لایت نظیر بازی The Binding of Isaac: Rebirth، بازی Hades و بازی Dead Cells نیز در این فهرست دیده می‌شوند. بازار این فهرست احتمالا با عرضه‌ی بازی‌های تازه و به‌روزرسانی آثار پیشین برای اجرای بهتر در استیم دک دچار تغییراتی در ماه آوریل خواهد شد.

بازی Halo: The Master Chief Collection اخیرا یک آپدیت برای پشتیبانی از Steam Deck دریافت کرد که امکان شرکت در مسابقات چندنفره را برای بازیکن‌های استیم دک فراهم آورد.گفتنی است که از ۱۰۰ بازی پرطرفدار استیم، ۷۳ مورد آن‌ها در استیم دک قابل تجربه هستند. از میان این آثار ۲۶ بازی برای Steam Deck بهینه شده است، در حالی‌ که از ۴۷ بازی دیگر به‌ عنوان آثار «قابل تجربه» یاد می‌شود.در زیر می‌توانید فهرست کامل 20 بازی پرطرفدار استیم دک در ماه مارس 2023 را مشاهده بفرمائید:. .


بازنشر از : آخرین خبر