جنایت بی دقت شهرام مکری حضور هنر ایران در جهان «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری به جشنواره فیلم تایوان راه

1401\05\31 11:02:08


«جنایت بی‌دقت» به جشنواره تایوان می‌رود

«جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری به جشنواره فیلم تایوان راه یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری در ادامه حضور موفق جهانی در نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم تایوان شرکت می‌کند.

این فستیوال بین‌المللی از ۱۹ تا ۲۸ آگوست مصادف با ۲۸ مردادماه تا ۶ شهریورماه در شهر «تایووآن» برگزار می‌شود و «جنایت بی‌دقت» در بخش «لحظات جادویی» این فستیوال در روزهای ۲۲ و ۲۶ آگوست به نمایش گذاشته خواهد شد. نسرین میرشب پخش بین‌المللی فیلم را برعهده دارد. «جنایت بی‌دقت» در فستیوال‌های متعددی از جمله ونیز، شیکاگو، ویناله، توکیوفیلمکس، شارجه، لوکزامبورگ، داکا، هنگ‌کنگ، بلژیک، کره جنوبی، مینیاپولیس، مکزیک، برزیل، پرتغال و… به نمایش گذاشته شده و جوایزی را از این فستیوال‌ها از جمله ونیز، برزیل، مکزیک و… دریافت کرد.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

فیلم در سینماهای فرانسه هم روی پرده رفت. نسخه نمایش خانگی «جنایت بی‌دقت» هم اکنون در ایران در دسترس است. چندی پیش نسخه بلوری این فیلم به همراه دیگر آثار مکری هم در آمریکا منتشر شد.

فیلمنامه این فیلم را نسیم احمدپور و شهرام مکری به نگارش درآوردند و نگار اسکندرفر تهیه‌کننده فیلم است. «جنایت بی‌دقت» محصول موسسه فرهنگی هنری کارنامه است.. .


بازنشر از : مهر

جنایت بی دقت

شهرام مکری

حضور هنر ایران در جهان


نمایندگی بوتان تهران