1402\01\10 02:39:04


«فاطما»؛ شاهکار تُرکی نتفلیکس با تِم جنایی

آخرین خبر/ صنعت سریال‌سازی در ترکیه چنان مخاطب جهانی دارد که پلتفرم جهانی نتفلیکس به دفعات در آن سرمایه‌گذاری کرده است. بعد از موفقیت مینی‌سریال «تقدیر»، این‌بار نتفلیکس روی یک اثر دیگر در ژانر جنایی و البته با ایده‌های روان‌شناسی به‌نام «فاطما» سرمایه‌گذاری کرد.

صنعت سریال‌سازی در ترکیه چنان مخاطب جهانی دارد که پلتفرم جهانی نتفلیکس به دفعات در آن سرمایه‌گذاری کرده است.

بعد از موفقیت مینی‌سریال «تقدیر»، این‌بار نتفلیکس روی یک اثر دیگر در ژانر جنایی و البته با ایده‌های روان‌شناسی به‌نام «فاطما» سرمایه‌گذاری کرد. پس هر تصوری که درباره سریال‌های ترکی دارید کنار بگذارید و با محصولی نفس‌گیر آشنا شوید که در استانداردهای جهانی تولید شده. با معرفی این سریال همراه ما باشید.

(برای تماشای سریال «فاطما» با دوبله اختصاصی کلیک کنید) زنی معمولی که به دل خطر می‌زندداستان سریال حول شخصیت «فاطما» می‌گذرد، زن جوانی که به‌همراه شوهرش از روستا به استانبول آمده تا برای درمان فرزندش اقدام کند. اما شوهرش به‌زندان می‌افتد. فرزندش که مبتلا به اوتیسم است را در یک تصادف از دست می‌دهد.

شرکت بیمه معتقد است فاطما برای گرفتن دیه تصادف را صحنه‌سازی کرده، درحالی که بی‌خبر از او، شوهرش از زندان آزاد شده و دیه را گرفته است. فاطما به‌عنوان مستخدمی ساده که گم شدن شوهرش برایش معمای بزرگی است، حالا باید خسارت هنگفتی به بیمه بدهد و از طرفی در همان پایان قسمت اول درگیر یک چالش جنایی هم می‌شود؛ چالشی که قوس شخصیتی فاطما برای تبدیل شدن به یک انسان شجاع است که می‌خواهد مشکلات سد راهش را یکی یکی حل کند.  (برای تماشای سریال «فاطما» با دوبله اختصاصی کلیک کنید) چرا ببینیم؟در این سریال خبری از مثلث عشقی، خیانت و ایده‌های آبگوشتی سریال‌های ترکی نیست. نتفلیکس بهترین‌های صنعت سریال‌سازی ترکیه را به‌خط کرده تا برای مخاطب جهانی اثری جذاب و گیرا تولید کنند.

برای همین سریال بک‌گراند جالبی از جامعه و گذشته شخصیت‌ها به ما معرفی می‌کند. به‌طور مثال می‌فهمیم که در کودکی به فاطما و خواهرش تعرض شده، اما مردم روستا به جای حمایت، آن دو را طرد کرده‌اند. سریال هم گره‌های جنایی دارد، هم عمق روان‌شناسی.

حضور فاطما به‌عنوان خدمتکار در مکان‌های مختلف، پازل شخصیتی او را تکمیل می‌دهد. بورجو بیریجیک بازیگر مطرح ترکیه نقش اول سریال است و به‌زیبایی رنج و تکامل شخصیت فاطما، از یک مستخدم ساده به شخصیتی قدرتمند را نشان می‌دهد. برای تماشای این سریال با اینترنت موبایل بدون نیاز به خرید اشتراک، کافی است روی لینک زیر کلیک کنید.>>> برای تماشای سریال «فاطما» با دوبله اختصاصی کلیک کنیدبا مراجعه به بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر می‌توانید برترین سریال‌های تُرکی و کُره‌ای مثل «آقای ملکه»، «پادشاهی»، «تقدیر» و «گودال» و...

را با دوبله‌های اختصاصی و بدون نیاز به اشتراک با اینترنت تلفن همراه تماشا کنید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:سخت‌ترین نوع زندگی آدم‌های عاشق 1402/01/08 - 23:00بهترین کمدی اکشنی که سال قبل دیدیم چه بود؟ 1402/01/07 - 23:59«سارق»؛ رکورددار سرقت تاریخ کانادا 1402/01/07 - 23:00..... .


بازنشر از : آخرین خبر