1403\04\15 11:24:07


انجام فرایند اخذ رای از اهالی فرهنگ هنرمندان به میدان آمدند

تالار وحدت تهران از ساعت ۹ صبح روز جمعه پانزدهم تیر میزبان اهالی فرهنگ، هنر و رسانه برای حضور در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری است.

دریافت 2 MB دریافت 1 MB دریافت 3 MB دریافت 3 MB دریافت 1 MB دریافت 688 KB به گزارش خبرنگار مهر، تالار وحدت تهران به عنوان یکی مکان های استقرار صندوق سیار اخذ رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از صبح روز جمعه پانزدهم تیر میزبان اهالی فرهنگ، هنر و رسانه است.

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار بر این است تا برنامه های جانبی دیگری نیز در صندوق رای ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه پیش روی مخاطبان قرار بگیرد. محمد اله یاری مدیر عامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی از آمادگی کامل این مجموعه برای میزبانی از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در صندوق رای ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه گفت. صحبت‌های الهیاری را اینجا ببینید.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

از ساعت ۹ صبح و زودتر از موعد مقرر فرآیند اخذ رای در صندوق رای ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه مستقر در تالار وحدت تهران آغاز شده است. هم زمان با برگزاری روند انتخابات تعدادی از هنرمندان عرصه نقاشی در تالار وحدت مشغول خلق آثار هنری مرتبط با انتخابات و مضامین ملی میهنی هستند. اجرای قطعات موسیقی در تالار وحدت در کنار صندوق رای نیز از جمله برنامه های تالار وحدت در این روز است.

به دلیل استقبال اهالی فرهنگ، هنر و رسانه از حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری یک صندوق رای دیگر در تالار وحدت قرار داده شد تا فرایند رای گیری از هنرمندان تسهیل شود. تاکنون هنرمندان و مدیرانی از جمله محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، فرشاد مهدی‌پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد، سیدمجید پوراحمدی رییس صندوق اعتباری، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزیر ارشاد، داریوش ارجمند، محسن نفر، قاسم افشار، ابوالفضل همراه، محسن افشانی، همایون رحیمیان رهبر ارکستر ملی، کیانوش گرامی، مرشد میرزاعلی، اصغر سمسارزاده، محمد گلریز، کیانوش گرامی و ... با حضور در تالار وحدت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.

این گزارش در حال به روز رسانی است .... .


بازنشر از : مهر

انتخابات ریاست جمهوری 1403

تالار وحدت

بنیاد فرهنگی هنری رودکی