گالری آرتیبیشن رضا لواسانی ساوالان جماعتی دوازدهمین نمایشگاه «کلکسیونر» با نمایش آثاری از هنرمندان معاصر ایران رو

1401\06\08 14:04:06


دوازدهمین نمایشگاه «کلکسیونر» ۱۱ شهریور برگزار می‌شود

دوازدهمین نمایشگاه «کلکسیونر» با نمایش آثاری از هنرمندان معاصر ایران روز جمعه ۱۱ شهریور ماه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی گالری، دوازدهمین دوره نمایشگاه «کلکسیونر» با نمایش آثاری از هنرمندان معاصر ایران روز جمعه ۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ در گالری آرتیبیشن برگزار خواهد شد.

در دوازدهمین دوره‌ این نمایشگاه با عنوان «کلکسیونر معاصر»، آثاری از مقداد لرپور، عسل پیروی، محمد خلیلی، ناصر بخشی، سِروژ بارسقیان، رضا لواسانی، شیده تامی، فریدون آو، محمد پیریایی، امیرناصر اخلاقی‌فرد، شهلا حسینی، بیتا فیاضی، حمید هادی‌نژاد، طاهر پورحیدری، ساوالان جماعتی، سمیرا علیخان زاده، سمیرا شاکری و علی جهانگرد به نمایش گذاشته می‌شود. گالری آرتیبیشن نخستین بار نمایش آثار «کلکسیونر» را در سال ۱۳۹۷ با نگاه به اهمیت و اثرگذاری فرهنگ مجموعه‌داری و توجه به اقتصاد هنر راه‌اندازی کرد. این نمایشگاه هر بار با اتخاذ یک رویکرد متمایز از دوره قبلی برگزار شده است و این بار آثاری از هنرمندان شاخص معاصر ایران عرضه می‌شود.

در دومین دوره از «کلکسیونر معاصر» آثاری دیگر از هنرمندان معاصر به نمایش در می‌آید. آثار منتخب در این دوره‌ نمایشگاه به مانند آثار ۱۱ دوره‌ گذشته نه تنها ارزش هنری‌شان را تثبیت کرده‌اند بلکه در عین حال اهمیت و ارزش سرمایه‌گذاری در هنر را نیز در بطن خود دارند. نمایشگاه «کلکسیونر معاصر» از روز جمعه ۱۱ شهریور ماه تا چهارشنبه ۲۳ همین ماه در گالری آرتیبیشن به نشانی خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ برگزار خواهد شد..

.


بازنشر از : مهر

گالری آرتیبیشن

رضا لواسانی

ساوالان جماعتی


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر