تئاتر صاحبدلان تعزیه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمد مهدی اس وزیر فرهنگ و ارشاد ا

1401\06\08 16:54:50


شاهد رشد شاخص‌ها و رونق تئاتر کشور هستیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حاشیه تماشای تعزیه در رویداد تئاتر «صاحبدلان»، از رونق گرفتن هنرهای نمایشی کشور در یک سال گذشته و استقبال مخاطبان از اجراهای روی صحنه گفت.

به گزارش خبرگزری مهر، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی، در هفته دولت با حضور در محوطه باز مجموعه تئاتر شهر، به تماشای تعزیه در رویداد تئاتر «صاحبدلان» نشستند.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه این دیدار، با اشاره به رونق گرفتن اجرای آثار نمایشی و رشد آن در دولت سیزدهم، گفت: طبق گزارشی که معاونت هنری در هفته دولت منتشر و برای من ارسال کرده است، شاهد شاخص‌های رشد و رونق قابل توجهی در عرصه‌ هنرهای نمایشی هستیم، که این آمار بسیار خوشحال کننده و امیدبخش است و انشاالله در روزهای آتی رونق و استقبال از نمایش‌ها بیشتر خواهد شد. وی همچنین درباره پیگیری و اجرایی شدنِ تعیینِ حریم مجموعه تئاتر شهر در هفته دولت گفت: با شهرداری در رابطه با حریم تئاتر شهر صحبت‌هایی شده است و امیدواریم به زودی موضوع حریم این مجموعه، حل و کارهای اجرایی آن شروع شود. اسماعیلی در ادامه، درباره جایگاه رویداد تئاتر «صاحبدلان» در عرصه هنرهای نمایشی کشور توضیح داد: بسیار لذت بردم از تماشای مراسم تعزیه در رویداد فاخر تئاتر صاحبدلان که این شب‌ها در محوطه باز مجموعه تئاتر شهر میزبان مخاطبان و هنر دوستان بود.

انشاالله این رویداد، در ماه های آینده با مناسبت‌های مختلف ادامه خواهد یافت.. .


بازنشر از : مهر

تئاتر صاحبدلان

تعزیه

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

محمد مهدی اس


نمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر