1402\01\22 15:57:07


فرامرز صدیقی در بخش مراقبت‌های ویژه است. دیدار با بازیگر پیشکسوت

فرامرز صدیقی چند روزی است به علت مشکلات ریوی و معده در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در تهران بستری و تحت درمان قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی مدیر عامل صندوق اعتباری هنر با حضور در بیمارستان محل بستری فرامرز صدیقی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان، ضمن ابلاغ سلام محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جریان روند درمانی این هنرمند پیشکسوت قرار گرفت.

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر در حاشیه عیادت از فرامرز صدیقی، هدف از حضور در بیمارستان را علاوه بر احوالپرسی، تاکیدی بر حضور و همراهی این صندوق در کنار هنرمندان کشور در همه ایام به ویژه دوران بستری و درمان در بیمارستان عنوان کرد. پوراحمدی در ادامه همچنین توجه ویژه به سلامتی جسم و جان، بهبودی وضعیت درمانی تمامی اعضا به ویژه پیشکسوتان عرصه فرهنگ، هنر و رسانه را از مهمترین وظایف ذاتی و رسالت خطیر این صندوق برشمرد که با جدیت دنبال شده و از این پس نیز پیگیری و عمل خواهد کرد. مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین با اشاره به نیاز روند درمانی این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشور، تأکید کرد: صندوق اعتباری هنر تلاش خواهد کرد تا شرایط مطلوبی را برای ادامه زندگی وی پس از ترخیص از بیمارستان را در محیطی مناسب فراهم کند.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

پوراحمدی در عین حال تصریح کرد: صندوق اعتباری هنر خود را حامی و همراه همیشگی اعضای این صندوق به ویژه اساتید نامدار و پیشکسوت عرصه‌های مختلف فرهنگ، هنر و رسانه می‌داند. مدیرعامل صندوق اعتباری ابراز امیدواری کرد تا وضعیت درمانی و جسمی استاد فرامرز صدیقی رو بهبودی کامل رفته و هرچه سریع‌تر با ترخیص از بیمارستان به آغوش گرم جامعه هنری و خانواده بازگردد. در این دیدار، فرامرز صدیقی نیز با قدردانی از حضور مدیر عامل صندوق اعتباری هنر و هیئت همراه برای عیادت از وی، از نگاه ویژه محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قدردانی کرد.

فرامرز صدیقی در ادامه ضمن ارائه توضیحاتی درباره روند درمانی خود از حمایت، پیگیری و حضور مستمر مسئولان صندوق اعتباری هنر نیز قدردانی کرد. فرامرز صدیقی چند روزی است به علت مشکلات ریوی و معده در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در تهران بستری و تحت درمان قرار گرفته است.. .


بازنشر از : مهر

محمدمهدی اسماعیلی

صندوق اعتباری هنر

سیدمجید پوراحمدی

محمد م