1402\10\11 13:27:09


ملیکا شریفی‌نیا به جای پژمان بازغی مجری «کودک شو» شد  

ایسنا/ ملیکا شریفی‌نیا اجرای فصل جدید «کودک شو» را به تهیه‌کنندگی حسین ربانی غریبی بر عهده دارد و به‌زودی ضبط و تصویربرداری فصل جدید آغاز می‌شود.  به نقل از روابط عمومی برنامه، ملیکا شریفی‌نیا، بازیگر در جدیدترین حضور خود در عرصه هنرهای تصویری اجرای مسابقه «کودک شو» را بر عهده دارد.

ملیکا شریفی‌نیا اجرای فصل جدید «کودک شو» را به تهیه‌کنندگی حسین ربانی غریبی بر عهده دارد و به‌زودی ضبط و تصویربرداری فصل جدید آغاز می‌شود.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .
# کودک - # بچه - # فروش اینترنتی لباس بچه

 به نقل از روابط عمومی برنامه، ملیکا شریفی‌نیا، بازیگر در جدیدترین حضور خود در عرصه هنرهای تصویری اجرای مسابقه «کودک شو» را بر عهده دارد.  شریفی‌نیا پیشتر تصویرگری کتاب کودک انجام داده و با مجموعه های تلویزیونی مرتبط با کودک و نوجوان از جمله «محله گل و بلبل» و «بالش‌ها» همکاری داشته است.حسین ربانی غریبی، تهیه‌کننده این فصل از «کودک شو» است و رضا مهرانفر که در فصل‌های اولیه برنامه جزو عوامل برنامه بود در فصل جدید کارگردانی را بر عهده دارد.در فصل پیش‌رو، بازی‌ها و آیتم‌های جدیدی برای برنامه طراحی و تولید شده که نیاز به دکورهای جدید داشت. در حال حاضر مراحل ساخت این دکورها رو به پایان است و به‌زودی در لوکیشن جدید به سرانجام می‌رسد. بازار.

.


بازنشر از : آخرین خبر