1402\10\11 16:21:31


چهره بدون گریم «شهاب حسینی» در آستانه ۵۰ سالگی

همشهری آنلاین/ تصاویری تازه از شهاب حسینی در مراسم نقد و بررسی فیلم سینمایی «مقیمان ناکجا» منتشر شد. «مقیمان ناکجا» برگرفته از «مهمانسرای دو دنیا» اثر اریک امانوئل اشمیت، تجربه چندمین کارگردانی و تهیه کنندگی شهاب حسینی است که خودش هم در آن نقش اصلی را به عهده دارد.

همشهری آنلاین/ تصاویری تازه از شهاب حسینی در مراسم نقد و بررسی فیلم سینمایی «مقیمان ناکجا» منتشر شد.«مقیمان ناکجا» برگرفته از «مهمانسرای دو دنیا» اثر اریک امانوئل اشمیت، تجربه چندمین کارگردانی و تهیه کنندگی شهاب حسینی است که خودش هم در آن نقش اصلی را به عهده دارد.

چهره های دیگری نظیر پریناز ایزدیار و آرمان درویش هم در این فیلم حضور دارند. بازار داستان این فیلم درباره جوانی ست که به ناگاه وارد یک مهمانسرا می‌شود؛ مهمانسرایی غریب که معلوم نیست کجاست اما هرچه بیشتر بر مختصات مهمانسرا تأمل می‌کند بیشتر آشکار می‌شود که جوان در جایی بین مرگ و زندگی قرار گرفته است.شهاب حسینی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون (متولد ۱۳۵۲)که در آستانه ورود به ۵۰ سالگی است از یک دهه پیش علاوه بر بازیگری تجربه هایی هم در کارگردانی و تهیه کنندگی سینما کسب کرده است.. .


بازنشر از : آخرین خبر