1403\01\27 00:01:07


کارمند موزه، مخفیانه نقاشی خود را در کنار آثار داوینچی قرار داد

کارمند یکی از موزه‌های آلمان به این دلیل که مخفیانه اقدام به نصب یکی از نقاشی‌های خود در این موزه کرده بود، از کار برکنار شد.

 روزنامه آلمانی Süddeutsche Zeitung نوشت: کارمند بخش تأسیسات موزه طراحی و هنرهای معاصر Pinakothek مونیخ در ساعات تعطیلی موزه اقدام به نصب یکی از آثار خود روی یکی از دیوارها در کنار آثار هنرمندان مشهوری همچون لئوناردو داوینچی، سالوادور دالی و هنری ماتیس کرده بود.

سخنگوی موزه در این رابطه به رسانه‌ها گفت: این کارمند 51 ساله خود را یک هنرمند می‌داند و حضور خود را در بخش فنی موزه به عنوان یک شغل روزانه برای پیشبرد حرفه واقعی خود تصور کرده بود.

تبلیغات
آموزش مجازی هنر
آرت ویم، آموزش های مجازی با کیفیت و برترین اساتید کشور ، کالیوگرافی ، خوشنویسی، کالیوگرافی
# خوشنویسی - # نقاشی - # هنری

با این حال تحقیقات نشان داد که این هنرمند یک تابلو 27×23 اینچی خود را روی یک دیوار سفید و استفاده‌ نشده در راهروی طبقه اول موزه نصب کرده بود که در ادامه آن آثار مربوط به هنرهای معاصر و نوین به نمایش درآمده است.

این مرد گرچه شغل خود را از دست داد و تحت بازجویی پلیس هم قرار گرفت اما به گفته مسئولان، تابلوی او برای یک روز کاری همچنان روی دیوار باقی ماند و بعد از تعطیلی موزه جمع‌آوری شد، تا این کار بدون جلب توجه بازدیدکنندگان انجام شود.
.

.


بازنشر از : منبع: اعتمادآنل